zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.12.2014 - 12:04
Verena: Moc pěkné, ST
|
28.12.2014 - 02:27
Špáďa: Armáda bez pásů
svlíkla mě z kraťasů. Na truc všem marnostem nahý spím pod mostem. U fronty z popelnic vypad mně sopel z plic. I Tobě sladký svátky, co nevrátí se zpátky. |
28.12.2014 - 01:15
Špáďa: Žízeň po sněhu
s touhou pro něhu. |
27.12.2014 - 20:18
obaleč jabloňový: Přála bych ti to...
ST |
27.12.2014 - 17:09
krizekkk: Dobrá práce. ST
|
27.12.2014 - 17:03
Lilith: Dětství v bílém řádění... :-)
ST |
27.12.2014 - 16:59
Kajuta: krásné ST
|
27.12.2014 - 12:19
labuť: Mňamková i když pomalu utíkající...
|
27.12.2014 - 11:31
CULIKATA: Však on snížek zasněží a pak šup ven :-)
|
27.12.2014 - 11:05
Lota: .
tak si říkám, jestli náhodou dítě nemá příliš velké oči zdaleka jsem neměla toho tolik jako mám dnes to vede k myšlence, že bylo líp a nebo nebylo ??? strýc seděl na Mírově a doma se potichu našlapovalo však ono bylo asi vždycky něco . dítě má bezelSTnou duši to vím !!! . |
27.12.2014 - 10:16
vavaoko: Také bych chtěl..
Máš mé ST |
27.12.2014 - 10:16
Kapka: To všechno bylo... krásný
i hvězdy zmrzlé víc zářily. Po přečtení z kopců svištím, snad zas bude, někdy v příštím... ST |
27.12.2014 - 10:03
básněnka: Asi máš stroj času, vrátil jsi mne zpátky, tam, kde zima byla zimou...:-) tam někam, kde dny dětství jinak plynou
|
27.12.2014 - 00:13
|
26.12.2014 - 19:16
obaleč jabloňový: Ty jsi to tedy rozfofroval :-)
ST |
26.12.2014 - 19:00
obaleč jabloňový: I tobě krásné a veselé:-)
ST |
26.12.2014 - 17:49
Lilith: Divným zvykům vánočním ST :-))
|
26.12.2014 - 13:12
krizekkk: Veselé Vánoce, kámo.
|
26.12.2014 - 13:01
krizekkk: Vánočka s máslem.
|
26.12.2014 - 10:33
Květka Š.: ST..:-))..moc dobrý..
|


