zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2015 - 13:13
vavaoko: Zašumělo. Krásně zašumělo.
Mám jen ST |
02.01.2015 - 12:06
|
02.01.2015 - 11:38
|
02.01.2015 - 11:06
la loba: já taky jím víc v zimě než v létě.Letos co padlo toho cukroví!
|
02.01.2015 - 10:48
Květka Š.: :-)...ST...
|
02.01.2015 - 10:13
vavaoko: Mám jen ST
|
01.01.2015 - 21:12
krizekkk: Obecně se tak nějak míň sáňkuje.
Šťastný a veselý. |
01.01.2015 - 20:50
|
01.01.2015 - 20:49
krizekkk: Tohle není na ST, ale budiž. ST.
Šťastný a veselý. |
01.01.2015 - 20:33
Květka Š.: pf...i eSTé...:-)
|
01.01.2015 - 19:21
básněnka: naháček
jak nit a nebo útlá nožka zkřehlý i bez doktůrka pro smrtku má se žít? ne, to je pak života jenom půlka |
01.01.2015 - 19:19
básněnka: tobě taky básníku
ať se daří! |
01.01.2015 - 19:15
|
01.01.2015 - 17:09
obaleč jabloňový: Tobě taky básníku, bezvadný další rok:-)
|
01.01.2015 - 17:03
Lilith: Tobě taky jen to lepší a nejlepší v roce dalším a tom dalším ať je lepší taky :-)
|
01.01.2015 - 14:34
Zasr. romantik: S životem máš bejt zadobře
smrti je to jedno. Připoměl jsi mi jeden fór: Přijde smrt do hospody a poroučí si: Jedno pivo a hadr na podlahu! Tak hodně štěstí a ať to ještě dlouho v sobě udržíme! :o)) |
01.01.2015 - 10:00
vavaoko: Také tak. A ST, za to že píšeš.
|
31.12.2014 - 23:21
Kapka: Tobě taky jen to nej!
|
31.12.2014 - 22:20
CULIKATA: Tobě také :-)
|
30.12.2014 - 22:30
Kapka: nu co. ST
Naháček, nemá květ? Listů pár do léta, však na to vezmi jed v podzimu rozkvétá... S životem za dobře do sta let? Beru :-))) |


