zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21576
Komentáře k dílům uživatele :
02.01.2015 - 13:13
vavaoko: Zašumělo. Krásně zašumělo.
Mám jen ST
02.01.2015 - 12:06
Kapka: Pro vůni smrků, borovic
pro vůně STeré, veškeré
nejen v pošumaví ST
02.01.2015 - 11:38
Lota: .
pro mě je tohle počtení
jako modlitba
.
modlitba účinná !!!
.
02.01.2015 - 11:06
la loba: já taky jím víc v zimě než v létě.Letos co padlo toho cukroví!
02.01.2015 - 10:48
Květka Š.: :-)...ST...
02.01.2015 - 10:13
vavaoko: Mám jen ST
01.01.2015 - 21:12
krizekkk: Obecně se tak nějak míň sáňkuje.
Šťastný a veselý.
01.01.2015 - 20:50
Kapka: Tuhá zima?
Bude ráj
bláto, rýma
a pak Máj :-)
ST
01.01.2015 - 20:49
krizekkk: Tohle není na ST, ale budiž. ST.
Šťastný a veselý.
01.01.2015 - 20:33
Květka Š.: pf...i eSTé...:-)
01.01.2015 - 19:21
básněnka: naháček
jak nit a nebo útlá nožka
zkřehlý i bez doktůrka

pro smrtku má se žít?

ne, to je pak života jenom půlka
01.01.2015 - 19:19
básněnka: tobě taky básníku
ať se daří!
01.01.2015 - 19:15
básněnka: a tady slunce poskrovnu

a stejně tálo

je mrazu
a mrazu málo
01.01.2015 - 17:09
obaleč jabloňový: Tobě taky básníku, bezvadný další rok:-)
01.01.2015 - 17:03
Lilith: Tobě taky jen to lepší a nejlepší v roce dalším a tom dalším ať je lepší taky :-)
01.01.2015 - 14:34
Zasr. romantik: S životem máš bejt zadobře
smrti je to jedno.

Připoměl jsi mi jeden fór: Přijde smrt do hospody a poroučí si: Jedno pivo a hadr na podlahu!

Tak hodně štěstí a ať to ještě dlouho v sobě udržíme! :o))
01.01.2015 - 10:00
vavaoko: Také tak. A ST, za to že píšeš.
31.12.2014 - 23:21
Kapka: Tobě taky jen to nej!
31.12.2014 - 22:20
CULIKATA: Tobě také :-)
30.12.2014 - 22:30
Kapka: nu co. ST
Naháček, nemá květ?
Listů pár do léta,
však na to vezmi jed
v podzimu rozkvétá...
S životem za dobře
do sta let?
Beru :-)))
1 ... 501|502|503|504|505|506|507|508|509 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku