zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
20.12.2014 - 18:23
Magica: Jejda, až jsem se z té jízdy zakuckala.:-)) ST
20.12.2014 - 18:00
Lota: .
a já říkám, že je to pekelně betelný
.
20.12.2014 - 17:59
Lilith: ;-) ST
20.12.2014 - 17:50
Kapka: :))) ST
20.12.2014 - 17:23
Kajuta: tiché ST...
20.12.2014 - 12:08
obaleč jabloňový: Kam to jdeme pro Krista? Možná už by pro něj měl někdo rychle skočit!
ST
20.12.2014 - 12:03
Siorak: Šláfenberku z Bilderberku
svěřím synka
ba i dcerku!
20.12.2014 - 12:02
Siorak: krizekkk: Jo, ten bych nechtěl aby mi spad na nohu.
20.12.2014 - 11:45
krizekkk: Heavy.
20.12.2014 - 11:42
básněnka: ta je taková hezky vánoční...-)
19.12.2014 - 20:24
Lota: .
Bůh existuje pro toho, kdo v něj věří
(Albert Einstein)
.
19.12.2014 - 17:55
Kapka: Jsem jedna z hejna
co pořád STejná
písmenka píše
do modré říše
pod tvoje jasně
STéčkové básně.
19.12.2014 - 16:15
Kajuta: tiché ST...
19.12.2014 - 13:35
enigman: z hejna kejhám...není-li bůh dej se k nám...
19.12.2014 - 13:00
Lilith: Optimistické ST :-)
19.12.2014 - 12:49
Dota Slunská: copak mi něco víme?
zases to krásně napsal
19.12.2014 - 11:08
vavaoko: Bůh je takový, jakého jej chceme vidět.
Mám jen ST
19.12.2014 - 10:25
Květka Š.: čabraku do mraků a moje ST...:-)
19.12.2014 - 08:50
obaleč jabloňový: Kroužek nad ů Boha... to mě ZAUJALO...
ST
19.12.2014 - 07:16
divoženka1: ST a Z:-)))))moc se mi líbí
1 ... 506|507|508|509|510|511|512|513|514 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku