zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
20.12.2014 - 18:23
Magica: Jejda, až jsem se z té jízdy zakuckala.:-)) ST
|
20.12.2014 - 18:00
|
20.12.2014 - 17:59
Lilith: ;-) ST
|
20.12.2014 - 17:50
Kapka: :))) ST
|
20.12.2014 - 17:23
Kajuta: tiché ST...
|
20.12.2014 - 12:08
obaleč jabloňový: Kam to jdeme pro Krista? Možná už by pro něj měl někdo rychle skočit!
ST |
20.12.2014 - 12:03
|
20.12.2014 - 12:02
Siorak: krizekkk: Jo, ten bych nechtěl aby mi spad na nohu.
|
20.12.2014 - 11:45
krizekkk: Heavy.
|
20.12.2014 - 11:42
básněnka: ta je taková hezky vánoční...-)
|
19.12.2014 - 20:24
|
19.12.2014 - 17:55
Kapka: Jsem jedna z hejna
co pořád STejná písmenka píše do modré říše pod tvoje jasně STéčkové básně. |
19.12.2014 - 16:15
Kajuta: tiché ST...
|
19.12.2014 - 13:35
enigman: z hejna kejhám...není-li bůh dej se k nám...
|
19.12.2014 - 13:00
Lilith: Optimistické ST :-)
|
19.12.2014 - 12:49
Dota Slunská: copak mi něco víme?
zases to krásně napsal |
19.12.2014 - 11:08
vavaoko: Bůh je takový, jakého jej chceme vidět.
Mám jen ST |
19.12.2014 - 10:25
Květka Š.: čabraku do mraků a moje ST...:-)
|
19.12.2014 - 08:50
obaleč jabloňový: Kroužek nad ů Boha... to mě ZAUJALO...
ST |
19.12.2014 - 07:16
divoženka1: ST a Z:-)))))moc se mi líbí
|


