zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
23.12.2014 - 20:29
Květka Š.: Krásné vánoce....(:-) st (-:)....
|
23.12.2014 - 18:24
TetaKazi: Vánoce jak od Lady.. :-)
ST |
23.12.2014 - 18:16
krizekkk: I Buddhovi hezké Vánoce.
|
23.12.2014 - 17:31
obaleč jabloňový: Senzační a trefné :-)
ST |
23.12.2014 - 15:53
Kapka: Teď moji mysl zaujal, ten co tyto verše psal :-)
ST |
23.12.2014 - 00:34
|
22.12.2014 - 08:22
obaleč jabloňový: Přeji hezké svátky a ST:-)
|
21.12.2014 - 23:34
CULIKATA: Krásné svátky. Objímky bych doporučila všude:-)
|
21.12.2014 - 21:17
Lilith: Fajn svátky a dík za počtení :-)
ST |
21.12.2014 - 20:59
Květka Š.: ST:... Díky všem za přízeň jste můj šém!
A ty zase náš.A přeji všechno krásné.K.Š. :-) |
21.12.2014 - 20:26
krizekkk: ... bacha na kost ...
|
21.12.2014 - 17:25
Kajuta: skvělý. .) ST
|
21.12.2014 - 13:46
Mario de Janeiro: Jsou tady, všude kolem nás
Vánoce, Vánoce, sváteční čas...ST! |
21.12.2014 - 12:18
Hazentla: Tak hezké svátky :)
|
21.12.2014 - 10:39
vavaoko: Vše nejlepší!
A ST |
21.12.2014 - 10:33
Kapka: Z mého (z básně) dojetí, posílám ti objetí. ST***
Jinak si s Lotou notuji a velice ti děkuji ☺ |
21.12.2014 - 10:18
vavaoko: Mám jen ST
|
21.12.2014 - 09:53
|
21.12.2014 - 09:19
enigman: a to prej sme z těžkejch kovů...
|
20.12.2014 - 19:17
libour: metal forever teta :-)) ST ImI
|


