zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21577
Komentáře k dílům uživatele :
19.12.2014 - 00:40
Špáďa: básněnka:
Mýlit se je lidské, takže paní Persefona mi snad promine...
S úctou Něvě (domky),
Šp. u.k. (uši klopící)
19.12.2014 - 00:37
Špáďa: Tejden skoro jsem tu nebyl a takováhle bomba na uvítanou... Má cenu ještě něco číst? Tohle už těžko něco přebije.
18.12.2014 - 23:41
CULIKATA: St a potichu:-)a báseňce také:-)
18.12.2014 - 20:40
krizekkk: Za tu poslední ST.
18.12.2014 - 19:36
básněnka: zenge: no ano pane profesore, jsem velice svérázný a jsem na to hrd:-)
18.12.2014 - 19:22
zenge: ale studente! Váš výklad slova bůh je poněkud
...svérázný;-)
18.12.2014 - 19:19
básněnka: není-li bůh?
ač nevěřím na pantátu
pletu se pod nohama státu
a status quo prý zachovávám stále

není, už není propánakrále
co bude, když seděl pořád zády

prej dopustil se zrady, když dopustil..

už opustil to lidský plémě

že prej dal sémě..a to stačí
perte se a žerte se bratříčci sestřičky
pro žaly dušičky...
18.12.2014 - 17:39
krizekkk: Čas se dá také definovat jako neprostorové lineární kontinuum, v němž se události stávají ve zjevně nevratném pořadí.
Wikina.
18.12.2014 - 17:30
básněnka: Mot a kvinský
prej časuješ
asi pro kapesní orloje
s ručičkama trávy
jsou ryby a taky žáby pro to chvění
obtekl
po kuropění
smyčky
pro škrtiče
a outlocity

tak si zacpi uši
když tě ten řev ruší na rybách

já osobně se jdu upálit
asi nahá
neb bylo škoda
nechat víc než popel těla

tak mne polib
to se může


tik ťak tik ťak
už ujel zase vlak...
18.12.2014 - 16:31
Kajuta: tiché ST...
18.12.2014 - 10:52
Lota: .
čas je potvůrka podivná
s námi si potutelně zahrává
když je ti hezky, letí jako splašený
když je ti ouvej, táhne se krokem loudavým
.
18.12.2014 - 10:51
obaleč jabloňový: Za monarchu:-)
St
18.12.2014 - 10:35
vavaoko: "Jindy" bude už za vteřinu.
Mám jen ST
18.12.2014 - 10:22
Květka Š.: ST...dobrý...:-)
18.12.2014 - 09:22
enigman: asi se vydám do Lhasy...
18.12.2014 - 00:31
CULIKATA: St, Kukačky mi připomněly dětství..., vím, že to není o nich, ale prostě mě zahřálo, noo:-)
17.12.2014 - 21:20
Mbonita: jak jsi napsal a Tomáš A pravil:-)
17.12.2014 - 07:55
René Vulkán: Možná se ti vlámu
do islámu
když vidím
jak pouštíš
do lahve metan

křesťan
16.12.2014 - 22:51
Psavec: Dávám palec nahoru, ST.
16.12.2014 - 22:50
Psavec: Bezva, ST.
1 ... 507|508|509|510|511|512|513|514|515 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku