zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
06.01.2015 - 23:36
René Vulkán: Zhulákanej sněhulák
se saněmi DoReMiFaSoLaSido, ač je němý slyším zpěvy. divný děvy znějí jako z popelnice zpívá děva klekánice skřehotá bez kouska umu po dvou litrech rumu |
06.01.2015 - 21:30
libour: ST
|
06.01.2015 - 21:01
Kapka: Ja, kosti pevné
taky svaly když jsme levně lyžovali na netu dnes jim to pálí venku chcíp pes my si hráli :-))) ST |
06.01.2015 - 20:02
Lota: .
když si na tohle všecko vzpomenu říkám si, generace k obdivu . a že zimy byly a my to vydržely . :-))) |
06.01.2015 - 13:46
Kapka: S tebou šmourno není
číST tě - potěšení |
05.01.2015 - 20:54
TetaKazi: 3x krásný... ST
|
05.01.2015 - 20:47
|
05.01.2015 - 10:32
vavaoko: Mám jen ST
|
05.01.2015 - 07:36
enigman: copak když tě jen vyzuje ale když tě ještě vorašpluje to je mazec...
|
05.01.2015 - 04:33
Rezina: ST jako vždy
|
04.01.2015 - 22:57
Květka Š.: ty jsi prostě dobrej...(:-)ST(-:)...
|
04.01.2015 - 21:03
Magica: Já smekám. Ten nadhled je prostě úžasný. ST
|
04.01.2015 - 18:03
René Vulkán: Továrna u Loun
na pošmourno dnes zase depky chrlí přes sebe dám si ovčí rouno ke kamnům víc se stulím Před tím si ale trochu zobnu, abych nebrblal, že svět je k hovnu.......vynikající |
04.01.2015 - 17:15
Lota: .
tu se nezastavit a si nepočíST snad ví Bůh že by to byl i hřích už jen kvůli potěšení člověku samému aby nebylo šmourno . |
04.01.2015 - 17:07
Lilith: Ty jsi prostě skvělej... :-)
ST* |
04.01.2015 - 16:44
krizekkk: Mě jen nebavíš. Dáváš mi poznat vícerozměrnoST.
|
04.01.2015 - 16:32
Kajuta: útulno. :) ST
|
04.01.2015 - 13:36
Milena: Máš nenapodobitelný a krásný styl. ST
|
04.01.2015 - 13:25
Zasr. romantik: Líbí se mi, jak z obyčejných věcí a zážitků dokážeš vytáhnout to, co málokdo vidí!
ST*! Jestli jsi hodil ty trenky přes havrana, pak by mne zajímalo, co na to on! ;o) |
04.01.2015 - 13:05
libour: výborné ....pobavily 3x ST :-)
|


