zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.12.2014 - 09:57
vavaoko: Mám jen ST
|
26.12.2014 - 01:42
Kapka: Když dám si Druhou trávu
vonící krásně z dáli tak ještě jednu kávu. Poutníci na zdi psali, já taky píšu zprávu která řekne, je to pěkné. ST |
25.12.2014 - 22:17
Milena: Jo, i tak to chodí. ST
|
25.12.2014 - 20:20
libour: BH a Válenda pobavilo ST :-)
|
25.12.2014 - 19:02
básněnka: Vánoce jsou rok od roku nějak jinačejší
|
25.12.2014 - 17:51
CULIKATA: Válendo mě moc rozesmálo, díky za to :-)
|
25.12.2014 - 17:46
CULIKATA: Krásné svátky a mnoho, zdraví, štěstí, lásky a pohody aj Vám pane :-)
|
25.12.2014 - 05:55
Špáďa: Dík za milá přáníčka,
co nám klouzaj pod víčka... A ta, co jsou pod víčky, vklouznou k nám zas z plzničky... |
24.12.2014 - 22:07
libour: I TOBĚ.......... ST
|
24.12.2014 - 17:21
Kajuta: tiché ST...
|
24.12.2014 - 15:27
la loba: Naše mysl dělá pěkný peachoviny ale co je naše to se počítá
ST |
24.12.2014 - 15:14
la loba: Posílám vánoční cukrované st
|
24.12.2014 - 15:10
básněnka: ...šťastný a veselý, ámen...:-)
|
24.12.2014 - 15:02
katpok: tak veselé a šťastné..
|
24.12.2014 - 12:32
vavaoko: ST
|
24.12.2014 - 12:10
labuť: Skvěle odlehčuješ i když ta kaprová je z pohledu ryb drsná... :-)) Krásné svátky
|
24.12.2014 - 09:05
vavaoko: Každého se to dotkne. Tak, či onak. Já to svádím na Slunovrat. Ale mele to se mnou také.
Tobě ST |
24.12.2014 - 07:34
básněnka: hraješ si na velkýho a při tom čteš Děti z Bullerbynu :-), inu...myslím, že navzdory tomu malinkýmu cynismu, tam někde u osrdí, prádně taješ...sněhuláku:-)
|
23.12.2014 - 21:47
HANKA: Mile žasnu..ST..:-)))
|
23.12.2014 - 20:29
Květka Š.: Krásné vánoce....(:-) st (-:)....
|


