zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21576
Komentáře k dílům uživatele :
30.12.2014 - 20:26
Lota: .
mě tedy vzalo nejvíc
to Tvoje rčení
.
30.12.2014 - 19:24
Lilith: Bať... ;-)
ST
30.12.2014 - 16:41
Kajuta: tiché ST...
30.12.2014 - 16:37
krizekkk: Já su zadobře se smrťou. :-) ST
30.12.2014 - 15:59
pa100r: Tohle: S životem máš bejt zadobře - smrti je to jedno... TO JE NA TIP....
30.12.2014 - 15:06
obaleč jabloňový: Tvé resumé je moudré:-)
ST
30.12.2014 - 13:07
vavaoko: Mám jen ST
30.12.2014 - 11:51
libour: ST
30.12.2014 - 11:36
gabkin: zengebuš ...... tebe tesat do kamene
30.12.2014 - 11:24
la loba: ST moudrosti
29.12.2014 - 21:45
krizekkk: Mnězbylajenlopatička.
29.12.2014 - 16:22
Lilith: Nojo je tu zase bílo, ale ty si to umíš dobře zařídit... ;-)
ST
29.12.2014 - 14:38
la loba: Páni zenge ty jsi prostě jako Cimrmman
29.12.2014 - 13:34
Kajuta: ano, pane, napadalo... už je to tu...
ST
29.12.2014 - 10:31
vavaoko: S bublinou u nosu nadávám na kosu.
Máš ST
28.12.2014 - 23:46
Špáďa: Na rtu vločka chladí slinu,
natahuje lednou ručku...,
už dosedá na bublinu...
Zrýmovaný bublifučku!
28.12.2014 - 23:42
CULIKATA: Já chci taky iglůů, pak se schovám a nikdo mě nenajde :-), ale muselo by tam být hodně dobrot :-).Moc hezká sněhová, zimní básnička
28.12.2014 - 21:22
Mbonita: sněžíííííííííí do Krumlovských věžíííííííí
28.12.2014 - 21:11
básněnka: mráz zamknul vodu
ještě že máme z vodovodu

kdo by as chodil ke studni?
28.12.2014 - 20:49
obaleč jabloňový: Sněžně bíle něžně jít ... líbí moc:-)
ST
1 ... 502|503|504|505|506|507|508|509|510 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku