zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
30.12.2014 - 22:30
Kapka: nu co. ST
Naháček, nemá květ? Listů pár do léta, však na to vezmi jed v podzimu rozkvétá... S životem za dobře do sta let? Beru :-))) |
30.12.2014 - 20:26
|
30.12.2014 - 19:24
Lilith: Bať... ;-)
ST |
30.12.2014 - 16:41
Kajuta: tiché ST...
|
30.12.2014 - 16:37
krizekkk: Já su zadobře se smrťou. :-) ST
|
30.12.2014 - 15:59
pa100r: Tohle: S životem máš bejt zadobře - smrti je to jedno... TO JE NA TIP....
|
30.12.2014 - 15:06
obaleč jabloňový: Tvé resumé je moudré:-)
ST |
30.12.2014 - 13:07
vavaoko: Mám jen ST
|
30.12.2014 - 11:51
libour: ST
|
30.12.2014 - 11:36
gabkin: zengebuš ...... tebe tesat do kamene
|
30.12.2014 - 11:24
la loba: ST moudrosti
|
29.12.2014 - 21:45
krizekkk: Mnězbylajenlopatička.
|
29.12.2014 - 16:22
Lilith: Nojo je tu zase bílo, ale ty si to umíš dobře zařídit... ;-)
ST |
29.12.2014 - 14:38
la loba: Páni zenge ty jsi prostě jako Cimrmman
|
29.12.2014 - 13:34
Kajuta: ano, pane, napadalo... už je to tu...
ST |
29.12.2014 - 10:31
vavaoko: S bublinou u nosu nadávám na kosu.
Máš ST |
28.12.2014 - 23:46
Špáďa: Na rtu vločka chladí slinu,
natahuje lednou ručku..., už dosedá na bublinu... Zrýmovaný bublifučku! |
28.12.2014 - 23:42
CULIKATA: Já chci taky iglůů, pak se schovám a nikdo mě nenajde :-), ale muselo by tam být hodně dobrot :-).Moc hezká sněhová, zimní básnička
|
28.12.2014 - 21:22
Mbonita: sněžíííííííííí do Krumlovských věžíííííííí
|
28.12.2014 - 21:11
|


