zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21576
Komentáře k dílům uživatele :
04.01.2015 - 12:49
básněnka: já nevim jak ty, ale mám havrany ráda, jen nekrkám jak jelen v říji...mám halt tu ženskou šíji:-)

máš jedničku s hvězdičkou :-)
04.01.2015 - 12:32
divoženka1: Veliké ST
04.01.2015 - 11:30
básněnka: vždycky o tobě přemýšlím...kam jdeš...kudy vedou tvoje cesty, i když možná potkáš scestí, jsi vždycky sám za sebe
04.01.2015 - 10:23
vavaoko: Potěšils mě. Mám jen ST
03.01.2015 - 22:25
libour: ST
03.01.2015 - 20:12
krizekkk: Máš ukrutný dar slova. ST
03.01.2015 - 19:49
Lilith: Přemýšlím...
ST
03.01.2015 - 18:47
Kapka: Ta poslední až srdce sevřela... Bůh ví (i já) proč.
Píšeš krásně pro básníky, já ti za ty verše díky, to ouplně stačí :-)
03.01.2015 - 13:51
sailorr: Podle známé teorie Maxima Kravčuka, pokud okamžik zrození či smrti rozbijeme na ( ale úplně ) malinkaté kousíčky, lze tyto vložit do jakéhokoliv jiného okamžiku v průběhu života.
Objektivní příčiny však nejsou rozbíjení nakloněny, neboť život a smrt je bezešvé kontinuum. Však když odpovědi hřadují na bzučících drátech neb otázky již pozbyly platnosti, značí to, že nadchází zima.

Vám, kolego, vše nejlepší do dalšího roku skvělého psaní ( a pro nás, smtelníky tím pádem výborného čtení )

a.j.
03.01.2015 - 10:05
Kars: Ať Ti je tak krásně, jak krásná je naše zemička
03.01.2015 - 09:49
obaleč jabloňový: Tam to neznám, toulám se lesem jen tak bez ničeho a nechce se mi domů... tvé toulání je moc pěkné:-)
ST
03.01.2015 - 09:44
obaleč jabloňový: Taky sním...
ST
02.01.2015 - 23:15
Pevya: S životem máš bejt zadobře.. Tak ať si to všichni uvědomíme.. :) Krásný vstup do r. 2015.
02.01.2015 - 19:43
Zasr. romantik: Lenora, Dobrá, Chlum a Pěkná, Záhvozdí, Želnava, Nová Pec. Ale ne osady, ale meandrující Vltava na konci května, kdy na vodě potkáš jen skalní vodáky ...
Je šumná, Šumava tvoje šumná!
A do Boletic jenom skok!
02.01.2015 - 17:49
krizekkk: Zengebuš umí. ST
02.01.2015 - 16:33
Kajuta: ST .)
02.01.2015 - 15:50
básněnka: že ty máš v koleně kešku?
:-)
02.01.2015 - 15:45
Lilith: Voňavým zasněženým lesem vejletila bych i v mrazu, vánici, jen nemuset být ve městě v černé čvachtanici... a mám to kousek... ;-)
pohodové počtení :-))
Tobě zasloužené ST
02.01.2015 - 15:31
Lilith: Když pošmourno, sním, když svítí sluníčko, usmívám se maličko, na jaře usměju se málo, v létě by toho nebylo málo, smát se budu na celý kolo :-)) a teď blbnu... ;-)
ST
02.01.2015 - 14:34
Květka Š.: ST...:-)
1 ... 500|501|502|503|504|505|506|507|508 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku