zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21576
Komentáře k dílům uživatele :
08.01.2015 - 08:41
myšlenka pouhá: :)))))))))))))))))))))))) ST
08.01.2015 - 08:29
obaleč jabloňový: I ty pumpuješ a skvěle:-) jo a už, aby to prasklo!!!
ST
07.01.2015 - 23:27
René Vulkán: já už nevím, co ti psát a neopakovat se
07.01.2015 - 22:56
Špáďa: Skro tři týdny jsem tu nebyl
a cítím, jak mi chyběj chleby,
co pečeš z OO směsné mouky:
továrny, řeky, města, louky, ...
07.01.2015 - 22:38
sailorr: Plný souhlas
Make piss, not war !
A všude instalovat fotomuňky !

Zcela výjimečně nepoužiji citát M. K., ale někoho povolanějšího - "... a po ovoci je poznáte..."
07.01.2015 - 21:26
gabkin: ... a stačí chodit pěšky.... to tě cestou napadaj věci, že se občas i vrátíš!
Jinak vše při starém... tebe do tisku!!!
07.01.2015 - 21:24
básněnka: esli ty děcka nemaj alergii
na sníh

to víš
monitory
jsou jak lyže:-)
07.01.2015 - 21:00
básněnka: ač nemám ráda burky
a řízky můžu
bojím se mužů
neb
u má lis
07.01.2015 - 19:08
Lilith: Doba je jiná? Lidi jsou jiní...
Tobě ST... moc se mi líbí
07.01.2015 - 16:41
Kajuta: tiché ST...
07.01.2015 - 13:18
obaleč jabloňový: Ano spirála je roztočená, nebezpečně.
ST
07.01.2015 - 12:45
obaleč jabloňový: S Tebou se to čte:-)!
07.01.2015 - 12:05
Květka Š.: ST...:-)...paráda
07.01.2015 - 11:43
enigman: a mám jasno stanu se peciválem...
07.01.2015 - 11:34
enigman: ty Dětino...
07.01.2015 - 11:23
vavaoko: Byli jsme jiní. Divocí, veselí a hraví. Mnoho jsme toho nemohli, ale co jsme mohli, to jsme si uměli vychutnat. To oni nedovedou. Snad je to tou dobou.
Máš ST
07.01.2015 - 11:11
jitka.svobodova: pěkně napsané....ST
07.01.2015 - 10:05
valerie: Ta první je naprosto skvělá, jo, jo, přesně moje vzpomínky na Špičák, Vajzovnu, Šance a okolí a babi, která nás vyhlížela v zástěře, ruce v bok a ve tváři bojový výraz a my jí svorně tvrdili že jsme byli jen na Vajzovně, že nás přece musela vidět, nemohla, jezdili jsme lesíkem na Šance a šlapali nahoru a užívali jsme si to dolů a byli jsme mokří, zpocení, zválení a šťastní a sněhulák nás sledoval a zpíval nám k tomu ST
07.01.2015 - 07:06
obaleč jabloňový: Líbí se mi moc!
ST:-)
07.01.2015 - 03:27
Rezina: ST jako vždy
1 ... 498|499|500|501|502|503|504|505|506 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku