zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
08.01.2015 - 08:41
myšlenka pouhá: :)))))))))))))))))))))))) ST
|
08.01.2015 - 08:29
obaleč jabloňový: I ty pumpuješ a skvěle:-) jo a už, aby to prasklo!!!
ST |
07.01.2015 - 23:27
René Vulkán: já už nevím, co ti psát a neopakovat se
|
07.01.2015 - 22:56
Špáďa: Skro tři týdny jsem tu nebyl
a cítím, jak mi chyběj chleby, co pečeš z OO směsné mouky: továrny, řeky, města, louky, ... |
07.01.2015 - 22:38
sailorr: Plný souhlas
Make piss, not war ! A všude instalovat fotomuňky ! Zcela výjimečně nepoužiji citát M. K., ale někoho povolanějšího - "... a po ovoci je poznáte..." |
07.01.2015 - 21:26
gabkin: ... a stačí chodit pěšky.... to tě cestou napadaj věci, že se občas i vrátíš!
Jinak vše při starém... tebe do tisku!!! |
07.01.2015 - 21:24
|
07.01.2015 - 21:00
|
07.01.2015 - 19:08
Lilith: Doba je jiná? Lidi jsou jiní...
Tobě ST... moc se mi líbí |
07.01.2015 - 16:41
Kajuta: tiché ST...
|
07.01.2015 - 13:18
obaleč jabloňový: Ano spirála je roztočená, nebezpečně.
ST |
07.01.2015 - 12:45
obaleč jabloňový: S Tebou se to čte:-)!
|
07.01.2015 - 12:05
Květka Š.: ST...:-)...paráda
|
07.01.2015 - 11:43
enigman: a mám jasno stanu se peciválem...
|
07.01.2015 - 11:34
enigman: ty Dětino...
|
07.01.2015 - 11:23
vavaoko: Byli jsme jiní. Divocí, veselí a hraví. Mnoho jsme toho nemohli, ale co jsme mohli, to jsme si uměli vychutnat. To oni nedovedou. Snad je to tou dobou.
Máš ST |
07.01.2015 - 11:11
jitka.svobodova: pěkně napsané....ST
|
07.01.2015 - 10:05
valerie: Ta první je naprosto skvělá, jo, jo, přesně moje vzpomínky na Špičák, Vajzovnu, Šance a okolí a babi, která nás vyhlížela v zástěře, ruce v bok a ve tváři bojový výraz a my jí svorně tvrdili že jsme byli jen na Vajzovně, že nás přece musela vidět, nemohla, jezdili jsme lesíkem na Šance a šlapali nahoru a užívali jsme si to dolů a byli jsme mokří, zpocení, zválení a šťastní a sněhulák nás sledoval a zpíval nám k tomu ST
|
07.01.2015 - 07:06
obaleč jabloňový: Líbí se mi moc!
ST:-) |
07.01.2015 - 03:27
Rezina: ST jako vždy
|


