zenge

» registrace: 24.11.2011
» 88, muž, Duchcov
» děl: 1693
» komentářů: 11491 / 21576
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2015 - 16:21
Kajuta: tiché ST...
09.01.2015 - 15:13
Lilith: To je paráda.. ;-)
ST
09.01.2015 - 12:15
enigman: zdraví sova Kukula...
09.01.2015 - 10:24
obaleč jabloňový: Už titul tvé básně mě rozesmál, tak jedno ST na zdraví:-)
09.01.2015 - 09:58
vavaoko: Mám jen ST
09.01.2015 - 09:49
Lota: .
a já jen zase koukám
jak to tele
že najdeš notu
na všechno, na všechno
.
(⊙@⊙)
09.01.2015 - 09:42
zvířenka: A co Slávie, jsou trochu větrový...;-)
/Karel pije ?!../
08.01.2015 - 23:24
Kapka: Tleskám, ST
08.01.2015 - 22:21
básněnka: ještě že nejsem v nemocnici
to bych se asi měla
s víčkama od limonády

tvý básně hodny kanonády...
08.01.2015 - 21:28
krizekkk: Těch piv je moc... ,)
08.01.2015 - 21:25
zenge: Děkuji všem
jste můj šém!
Nestíhám moc číst a komentovat
tímto se omlouvám dílům nepřečteným
doženu slibuji! ;-)
08.01.2015 - 21:21
Ludvík Brejer: Dobrý večer, tady Sova. Dávám ST :)
08.01.2015 - 21:01
Kapka: Vím, že se opakuji: UMÍŠ, tleskám. Vtipem hýříš, dobře míříš, ta třetí u mě vede. ST
08.01.2015 - 21:00
Ludvík Brejer: Jsi prorok! ST
08.01.2015 - 18:45
krizekkk: Houstne vzduch.
08.01.2015 - 18:26
krizekkk: Hovězí bych neřekl. Vepřová?
08.01.2015 - 17:43
la loba: ST jsi fakt génius:-)))
08.01.2015 - 13:00
enigman: salambejkům...
08.01.2015 - 10:53
vavaoko: Hrají si s ohněm. To vše už tu jednou bylo. Možná i vícekrát.
Mám pro Tebe jen ST
08.01.2015 - 10:27
Lota: .
Víš jak Tě tu všichni rádi máme
tak prosím
nebuď svou satirou
sobě nebezpečnej
;-)
.
ST !!!
1 ... 497|498|499|500|501|502|503|504|505 ... 1079

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku