zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.01.2015 - 16:21
Kajuta: tiché ST...
|
09.01.2015 - 15:13
Lilith: To je paráda.. ;-)
ST |
09.01.2015 - 12:15
enigman: zdraví sova Kukula...
|
09.01.2015 - 10:24
obaleč jabloňový: Už titul tvé básně mě rozesmál, tak jedno ST na zdraví:-)
|
09.01.2015 - 09:58
vavaoko: Mám jen ST
|
09.01.2015 - 09:49
|
09.01.2015 - 09:42
zvířenka: A co Slávie, jsou trochu větrový...;-)
/Karel pije ?!../ |
08.01.2015 - 23:24
Kapka: Tleskám, ST
|
08.01.2015 - 22:21
básněnka: ještě že nejsem v nemocnici
to bych se asi měla s víčkama od limonády tvý básně hodny kanonády... |
08.01.2015 - 21:28
krizekkk: Těch piv je moc... ,)
|
08.01.2015 - 21:25
zenge: Děkuji všem
jste můj šém! Nestíhám moc číst a komentovat tímto se omlouvám dílům nepřečteným doženu slibuji! ;-) |
08.01.2015 - 21:21
Ludvík Brejer: Dobrý večer, tady Sova. Dávám ST :)
|
08.01.2015 - 21:01
Kapka: Vím, že se opakuji: UMÍŠ, tleskám. Vtipem hýříš, dobře míříš, ta třetí u mě vede. ST
|
08.01.2015 - 21:00
Ludvík Brejer: Jsi prorok! ST
|
08.01.2015 - 18:45
krizekkk: Houstne vzduch.
|
08.01.2015 - 18:26
krizekkk: Hovězí bych neřekl. Vepřová?
|
08.01.2015 - 17:43
la loba: ST jsi fakt génius:-)))
|
08.01.2015 - 13:00
enigman: salambejkům...
|
08.01.2015 - 10:53
vavaoko: Hrají si s ohněm. To vše už tu jednou bylo. Možná i vícekrát.
Mám pro Tebe jen ST |
08.01.2015 - 10:27
|


