zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.01.2015 - 17:25
Kajuta: ST .)
|
10.01.2015 - 16:50
Kajuta: skvělé. ST
|
10.01.2015 - 15:05
jitka.svobodova: líbí se mi....ST
|
10.01.2015 - 12:42
rendus: Pěkné, rozesmálo mě to. ST
|
10.01.2015 - 12:24
vavaoko: ST
|
10.01.2015 - 12:12
Kapka: Skvělé, celé, ST
|
10.01.2015 - 11:45
|
10.01.2015 - 11:43
básněnka: jsou odnože a fámy
bubnujou vráskou jenže když potká tě kam asi s láskou? pro hřbety oken snad parapetem sálá když potkáš ji chvátals a ona stála je... štěně je... kotě a v levý botě má svůj kámen ale když miluješ pak řekni ámen.. |
10.01.2015 - 09:36
vavaoko: Pozdrav od Kalacha. Ratata. Oni na nás střílí. My paseme prasata.
Jsi skvělej. ST |
10.01.2015 - 09:33
obaleč jabloňový: Hnědé slimáky nesnáším:-) a jinak, snad všechno může být jinak...
ST |
10.01.2015 - 09:21
básněnka: svět-je surový...
|
10.01.2015 - 07:40
myšlenka pouhá: :) jo ten konec to je upřímné.. ST
|
10.01.2015 - 03:05
|
09.01.2015 - 21:37
|
09.01.2015 - 19:01
krizekkk: Alláh s námi a zlé pryč.
|
09.01.2015 - 18:28
|
09.01.2015 - 18:10
myšlenka pouhá: když dokáže eso mluvit.. proč by se nedalo číst v nenávisti?? ST!!!
|
09.01.2015 - 17:47
libour: ST
|
09.01.2015 - 17:35
Magica: :-))) ST
|
09.01.2015 - 16:21
Kajuta: tiché ST...
|


