zenge» registrace: 24.11.2011 » 88, muž, Duchcov
» vzkaz
» děl: 1693 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.01.2015 - 20:54
Ludvík Brejer: Viva Zenge!
|
12.01.2015 - 20:39
Lilith: ST ;-)
|
12.01.2015 - 18:56
libour: osvěžilo jak mojito :-) ST
|
12.01.2015 - 16:50
krizekkk: :) ST
|
12.01.2015 - 11:30
enigman: sprgi je spregy neboli prča...
|
11.01.2015 - 18:54
Špáďa: Boží a přitom veselé i vážné...
|
11.01.2015 - 18:37
Lota: .
no, kdyby byly moje děti ještě děti už je vidím, jak by si zguSTly na té první . :-))) ale jinak jsem za: básněnka :-))))) |
11.01.2015 - 18:28
Špáďa: Zase bavíš...
Jen ještě to "sprgi" mi nic neříká... |
11.01.2015 - 18:03
Lilith: Nechť děti poznávají život ze všech stran... ;-)
ST |
11.01.2015 - 17:32
básněnka: jo pro děti...to určitě:-)
|
11.01.2015 - 17:05
jitka.svobodova: pěkné...ST
|
11.01.2015 - 16:22
Kajuta: ST. .)
|
11.01.2015 - 16:12
vavaoko: Ezop. ST
|
11.01.2015 - 13:34
Květka Š.: docela dobrý...ST...:-))
|
11.01.2015 - 11:04
libour: :-)) ST
|
11.01.2015 - 03:51
Špáďa: Platí už drahných SToletí,
že láska hory přeletí. A dodám ještě pravdu prostou, že touhy srdcí s dálkou rostou. |
11.01.2015 - 02:40
|
10.01.2015 - 23:11
libour: líbí,líbí,líbí :-)ST
|
10.01.2015 - 21:19
Lilith: Parádička parádní... :-)
ST |
10.01.2015 - 18:55
Lilith: :-)
ST |


