M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.12.2018 - 15:05
J.F.Julián: St
|
18.12.2018 - 14:04
matousekKkrejca: ST
|
18.12.2018 - 09:52
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. Skoro třicet let starý pohled z okna kasárna a jeden z prvních pokusů o verš...
|
18.12.2018 - 09:46
|
18.12.2018 - 07:45
M.A.Rek: Psavec: Děkuju.
|
18.12.2018 - 00:39
Psavec: Moc pěkná, ST.
|
17.12.2018 - 23:36
M.A.Rek: Psavec: Šípovské děkuju.
|
17.12.2018 - 23:35
Psavec: Rychlé ST.
|
17.12.2018 - 21:53
M.A.Rek: Verena: Děkuju.
|
17.12.2018 - 21:51
Verena: Krásné. ST
|
17.12.2018 - 21:31
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, toho si cením. Což o to, přečíst tak tak stíhám, ale vše to vstřebat... To už je horší.
|
17.12.2018 - 21:28
M.A.Rek: Emma Wallace: ...a blahopřeji ke sbírce.
|
17.12.2018 - 21:25
Lilith: Nestiham tady vse cist, brzy to napravim, ale u této se rada zastavím :-)
ST |
17.12.2018 - 21:23
M.A.Rek: Lilith: Tichounké a lehounké děkuju.
|
17.12.2018 - 21:21
Lilith: Lapena v díle ST jen tiché a lehounké
|
17.12.2018 - 21:11
M.A.Rek: Emma Wallace: Děkuju.
|
17.12.2018 - 21:07
Emma Wallace: PěknoST :-)
|
17.12.2018 - 20:09
Milena: To je úděl nás lidí, že mnohdy nepřijdeme včas...Byli bohužel...tak ať to není Tvůj případ...
|
17.12.2018 - 20:07
M.A.Rek: Milena: Děkuju. To ano, ale mnohdy to spojenectví přichází, když už je trošku pozdě.
|
17.12.2018 - 19:56
Milena: Nejlepší je spojit sílu slova s hlasem srdce...ono to srdce stejně v básni vyvěrá...ST
|


