M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
13.09.2019 - 18:28
Lilith: Jojo... ST ;-)
13.09.2019 - 18:22
Lilith: Zářivé ST*
13.09.2019 - 15:45
M.A.Rek: Kapka: Kajuta: Děkuju.
13.09.2019 - 15:44
M.A.Rek: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Děkuju a na ex (Wursta).
13.09.2019 - 15:43
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju. :O)
13.09.2019 - 10:31
Kapka: VýSTižné...
Trpělivý kapitán,
kdyby ne tak pluje sám :-)
13.09.2019 - 09:23
vavaoko: Známe to. Pokud ne všichni, tak jiSTě mnozí.
13.09.2019 - 07:53
Kapka: Pobavilo, ST
12.09.2019 - 22:49
M.A.Rek: byron: Ano, rozhraní... Ale je? Stále ho hledám, asi i nacházím, ten středobod, tápu, dotýkám se a míjím, držím ho pevně a pouštím, kurva, kde je...?
12.09.2019 - 21:49
Kapka: ST
Někdy zebe i nebe a celý dlouhý čas, čekáme až přijde jas...
https://www.youtube.com/watch?v=MzkfIcVeqzU
12.09.2019 - 19:37
Kajuta: Temnoskvoucí ST..
12.09.2019 - 17:31
byron: Zajímavá otázka. Temnota umí pohltit silně a hluboce...mám s ní už nějaké zkušenosti. A občas jsem se jí ani moc nebránil:-).
Pořád se snažím najít nějaký středobod...rozhraní...
ST
11.09.2019 - 18:48
Lilith: Aj, toť fernetovou soustrast ;-)
ST*
11.09.2019 - 17:28
byron: Nemám problém se připojit a uctít památku...:-).
ST
11.09.2019 - 16:46
Kajuta: ST :-)))
11.09.2019 - 16:06
Květka Š.: posílám ST...
10.09.2019 - 23:01
M.A.Rek: René Vulkán: Díky, vždy mne donutíš zamyslet se nad vlastním zamyšlením. To je skvělé.

Ano, "oddělí - neoddělí" mi taky trochu drhlo. Snad:
...a myšlenku neoddělí ani řezem čepelí...

Tvůj návrh poslední sloky je dobrý, není však můj. V mém pojetí vidím největší rozdíl v "naději bránit" a nadějí bránit". Pro mne je naděje určitý symbol, který je třeba chránit, a ne využít ji k obraně. Ono už by pak vlastně nebylo co bránit. Pro mne má ta tečka nad i místo čárky velký význam. Tvé pojetí je na první pohled daleko optimističtější, ale tou čárkou by se pro mne stalo velmi zranitelným.

V každém případě Ti patří můj velký dík za pozastavení se a cenné rady. Díky.
10.09.2019 - 22:37
René Vulkán: ještě mě napadla varianta pro poslední sloku (jen nápad, neříkám, že lepší):

z krajiny snové zahnat tak chmury,
úsměvy probudit spontánní smích,
nadějí zabránit útokům můry,
příčině vzpomínek krutých a zlých.
10.09.2019 - 22:30
René Vulkán: druhá sloka mi přejde výborná, jen si myslím, že není dobré použít rým
oddělí - neoddělí
hodilo by se i za cenu přeformulování - rozdělí, pondělí, setmělí, ...
10.09.2019 - 22:29
M.A.Rek: Psavec: Lilith: Kapka: Kajuta: byron: Ano, chmurné sny máme občas asi všichni. Jak krásné je pak probuzení do krásného rána. Co však, když takové sny prolínají do reality...? Díky za klidné zasnění.
1 ... 174|175|176|177|178|179|180|181|182 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku