M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
09.09.2019 - 17:45
byron: Zajímavá rekapitulace. No a jak píšeš...nejspíš to bude jen pocit...:-).
ST |
08.09.2019 - 22:29
valerie: četla jsem ji už nepřihlášená a myslela dokonce, že jsem ji i komentovala, teď ji čtu znova. Ach, snad vždycky STojí za to žít a věř že teď zrovna taky moc radosti nemám a ty mi věříš viď, nejhorší je že pak člověk všechny ty krásy života vidí, ale vůbec nic necítí...
|
08.09.2019 - 21:15
byron: Sonet non plus ultra...smekám kolego....!!
ST |
08.09.2019 - 20:46
M.A.Rek: vavaoko: Lilith: Kajuta: Děkuju. ;O)
|
08.09.2019 - 20:45
M.A.Rek: byron: Nás určitě ne. Děkuju.
|
08.09.2019 - 20:44
M.A.Rek: Psavec: byron: Pánové, s úctou děkuju.
|
08.09.2019 - 20:29
byron: Tak tohle dílko je prostě poetická krása. Hluboce zapůsobila tvá báseň a byl by básnický hřích něco na ní měnit.
Za mne dokonaloST. |
08.09.2019 - 20:08
byron: Křivky oku lahodící i kámen nenechají chladným...:-).
ST |
08.09.2019 - 20:00
Kajuta: Sonet ako víno ST
|
08.09.2019 - 19:34
Lilith: ST*
|
08.09.2019 - 17:37
Ringo: No, já osobně toho pohledem už moc nenahladím... :-)
|
08.09.2019 - 11:59
vavaoko: ST
|
08.09.2019 - 09:48
M.A.Rek: Ringo:
Nezáviď, Ringo, nezáviď, však i ty můžeš hladit. Pohledem i dlaní, v sedě i při stání. Třeba auta kapotu, nebo jinou hmotu. A nemusíš jen valně, hladit můžeš i tajně. :O) |
08.09.2019 - 01:07
Ringo: Markovi krev rychlejc proudí,
v příčinách se trochu šťourám, výstřihem už zase bloudí, nějak často se tam toulá. A prozradím to na něj schválně, považte jen – manuálně! Nechová se zrovna valně… |
08.09.2019 - 00:51
Psavec: ST.
|
07.09.2019 - 21:00
M.A.Rek: valerie: ttragelaf: René Vulkán: Lilith: Kajuta: Díky všem a za rady zvlášť. Vzal jsem si je k srdci, již mám upraveno, ale zde již nechám původní verzi.
|
07.09.2019 - 20:27
Kajuta: Křehko-poetické ST
|
07.09.2019 - 19:21
M.A.Rek: Lilith: Květka Š.: Děkuju Vám, dámy.
|
07.09.2019 - 18:59
Lilith: ST* i komentům :-)
|
07.09.2019 - 18:57
Lilith: Je to fajn tak, jak to je a báseňka pocity záchvěvu zanechala...
ST |


