M.A.Rek

» registrace: 14.10.2018
» 64, muž
» děl: 704
» komentářů: 5815 / 6194
Komentáře k dílům uživatele :
24.09.2019 - 00:48
Psavec: Dávám ST.
23.09.2019 - 23:46
M.A.Rek: René Vulkán:
I mne by bylo ctí, i jsem koketoval se setkáním, ale jsem zrovna na hromádce s jednou virozou a nevím, jestli se z toho tak rychle vyhrabu. Sejdeme se určitě, jen ještě nevím kdy. A děkuju.
23.09.2019 - 23:14
René Vulkán: Marku, bylo by mi ctí potkat se s tebou v Počátkách první říjnový víkend na srazu básníků libresu, pojedeš?
23.09.2019 - 19:17
Veru: ST !!!
23.09.2019 - 17:17
Květka Š.: dobrý....ST
23.09.2019 - 11:13
byron: Podnětné dílko...pro všechny k zamyšlení.
Ode mne ST...
22.09.2019 - 19:23
Lilith: Skvělé!
ST
22.09.2019 - 19:13
Lilith: ST
22.09.2019 - 14:04
Govrid: Pěkný, snad ho nikdo nevodí a je to jenom stářím.
22.09.2019 - 13:25
byron: I zde jsem si pár oblíbených pochutin našel...:-).
ST
22.09.2019 - 10:31
M.A.Rek: Kajuta: Rozkvetlé děkuju.
22.09.2019 - 10:30
M.A.Rek: vavaoko: No, jestli to není právě naopak, jestli si jeho na řetězu nevodí ten medvěd. Ten velkéj, potměšilej. Jak je známo, medvěd nemá mimické svaly, a tak si nikdo není jistý, co udělá... Děkuju.
22.09.2019 - 10:23
vavaoko: Někdo si jej vodí na řetěze, jako medvěda na pouti. Jako si vodili Husáka a celou tu bolševickou bandu. Nic nového.
Tobě ST
22.09.2019 - 08:38
Kajuta: 1*

ST
20.09.2019 - 19:37
Psavec: Za ST.
20.09.2019 - 15:46
20.09.2019 - 13:14
valerie: Kam? Hádat se mi nechce, s pomSTou raději křehce :-)
20.09.2019 - 05:42
Gándhí: Co bych k té citaci asi tak řekl? :D ST ale i Tobě ;)
19.09.2019 - 12:57
byron: Je to tak...
ST
18.09.2019 - 22:11
Elisabeth.S: A do Prčic, to je zlé:-DST
1 ... 170|171|172|173|174|175|176|177|178 ... 310

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku