M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
10.09.2019 - 22:21
M.A.Rek: Willow: vavaoko: Psavec: Lilith: Kajuta: byron: Díky Vám všem za účetní revizi. Willow, asi je to tak, uhodila jsi hlavičkou o hřebíček. :O)
|
10.09.2019 - 22:18
M.A.Rek: Psavec: Díky moc.
|
10.09.2019 - 22:11
Psavec: Občas máme chmurné sny všichni, ST.
|
10.09.2019 - 21:58
Psavec: ST.
|
10.09.2019 - 21:46
Psavec: Hezký sonet, ST.
|
10.09.2019 - 20:34
M.A.Rek: Kapka: Ano, někdy o své vůli, někdy o své nevůli. Děkuju.
|
10.09.2019 - 18:15
Lilith: Tichunké ST
|
10.09.2019 - 17:42
byron: Taky bych ty sny potřeboval občas vyměnit...:-).
ST |
10.09.2019 - 13:02
Kapka: Vidět krásy a nevnímat, i to se někdy bohužel STává...
|
10.09.2019 - 11:40
Kajuta: tiché ST...
|
10.09.2019 - 11:22
Kapka: Naději chraň si ze všech sil
většinou lehké to není vzpomínky dobré bys uchránil neztratil své krásné snění... ST |
10.09.2019 - 09:24
M.A.Rek: Kapka: Děkuju.
|
10.09.2019 - 09:19
Kapka: ST*
|
10.09.2019 - 07:11
Willow: Moc zajímavé. A jak je vidět, STejně jako v účetnictví, asi i v životě platí, že strany se musí rovnat ;-)
|
10.09.2019 - 00:11
M.A.Rek: vavaoko: valerie: Ringo: Lilith: Květka Š.: Kajuta: Gándhí: byron: Děkuju Vám všem za milé pozastavení.
|
09.09.2019 - 23:22
Gándhí: ST*
|
09.09.2019 - 19:54
Lilith: ST
|
09.09.2019 - 19:33
Kajuta: ..ST..
|
09.09.2019 - 18:18
vavaoko: ST
|
09.09.2019 - 17:46
Květka Š.: *ST*
|


