M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.09.2019 - 17:21
|
28.09.2019 - 13:56
M.A.Rek: Psavec: Květka Š.: Děkuju ;O)
|
28.09.2019 - 07:32
M.A.Rek: Elisabeth.S: Děkuju. A přidávám vůni kávy...
|
28.09.2019 - 02:28
Elisabeth.S: Miluji vůni Tymiánu
a běloST něžných kopretin i pěkná dílka brzy k ránu Když v modru na ně natrefím;-) |
27.09.2019 - 21:02
Kajuta: ~~ST~~
|
27.09.2019 - 20:31
M.A.Rek: byron: Kapka: Lilith: vavaoko: Woria: Zlaté díky od vrat.
|
27.09.2019 - 20:21
Ringo: Proces by byl asi nejlepší... ;-)
|
27.09.2019 - 20:00
M.A.Rek: Ringo: Taky Ti Milošův hrad připomíná spíš Kavkův Zámek?
|
27.09.2019 - 19:56
Ringo: Asi jsi na tom lépe než tele, které pořád jen kouká na vrata (byť kvalitní nová). ;-)
„tomu městu měst, plného věží, sluší stáří.“ Ale určitě ne v podobě hradního pána Miloše... |
27.09.2019 - 19:24
vavaoko: ST
|
27.09.2019 - 18:37
Lilith: Praha je z řeky krásná, Praha je možná hezčí zas né moc zblízka ;-)
Tobě ST |
27.09.2019 - 14:51
|
27.09.2019 - 11:49
Woria: ST
|
27.09.2019 - 09:35
Kapka: ST*
|
26.09.2019 - 19:44
Psavec: Moc hezká, ST.
|
26.09.2019 - 16:38
M.A.Rek: vavaoko: Psavec: matousekKkrejca: Lilith: Květka Š.: Kapka: Kajuta: byron: Už si nepamatuju, s kým z Vás jsem se už kdysi setkal, ale děkuji za setkání a pozastavení v tomto čase.
|
26.09.2019 - 16:27
M.A.Rek: Kajuta: Kuju, že děkuju. :O)
|
26.09.2019 - 16:27
M.A.Rek: Kajuta: Kuju, že děkuju. :O)
|
26.09.2019 - 16:25
Kajuta: ST :-)
|
26.09.2019 - 16:22
Kajuta: ST..
|


