M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
01.03.2020 - 15:44
Ringo: Zapomněl jsi na kvasnice,
těsto v míse nekyne, tu tvořila nemocnice, Je ti blbě? Řekni ne. (Ale bohužel to vypadá, že bys pak asi nemluvil pravdu. Rád bych se mejlil.) |
01.03.2020 - 14:07
byron: Líbí se mi tahle kulinářská laskomina...
ST |
29.02.2020 - 14:33
|
29.02.2020 - 12:19
zenge: blueST;.)
|
29.02.2020 - 10:21
M.A.Rek: vavaoko: Kapka: Děkuju.
|
29.02.2020 - 10:18
M.A.Rek: Ringo: Třetí týden ve špitále je pořádná kocovinu...
|
29.02.2020 - 00:49
Ringo: Však jsem si už, Marku, říkal, že nějak pauzíruješ. To ale musela být pořádná kocovinka… ;-)
|
28.02.2020 - 21:00
Kapka: ST
|
28.02.2020 - 20:01
vavaoko: ST
|
12.02.2020 - 20:42
zenge: Líbí :-) st
|
10.02.2020 - 20:36
Lilith: hihi ST :-)
|
10.02.2020 - 20:07
Lilith: ST*
|
10.02.2020 - 19:13
Psavec: Dobrá. ST.
|
10.02.2020 - 16:29
Květka Š.: ST
|
10.02.2020 - 13:07
Kajuta: ST
|
10.02.2020 - 13:03
Kajuta: tichunké ST...
|
10.02.2020 - 12:49
Gándhí: tySTomu nasadil koronu...
|
10.02.2020 - 11:20
Ringo: Trochu ti, Marku, závidím – pri bujarém a pozivacném stylu zivota nemás o témata pro zbásnování prazádnou nouzi.
|
09.02.2020 - 22:48
Kapka: :-) ST
|
09.02.2020 - 22:19
Tara: Vtipné, ST...
|


