M.A.Rek» registrace: 14.10.2018 » 64, muž
» vzkaz
» děl: 704 |
Komentáře k dílům uživatele :
07.10.2020 - 00:44
M.A.Rek: Kajuta: j.m.: TetaKazi: Jéje je mi mimi lýmpo pot eš še še ním.
|
06.10.2020 - 19:15
TetaKazi: Jéžiši to je ptákovina!!! :-)))
|
06.10.2020 - 13:08
Kajuta: hezky za za za zachyceno. :)
|
06.10.2020 - 13:05
j.m.: ..a vo vo vo votom to je.
|
06.10.2020 - 01:02
|
05.10.2020 - 19:49
René Vulkán: tytyty vovole! (projev údivu)
|
05.10.2020 - 19:36
vavaoko: Kokokokoktavý telegram už jsem četl. Toto se mi také líbí.
|
05.10.2020 - 18:08
divoženka1: :-))))))))))))po po po ba vila víla la la vi la vě nečky dvě te te te čky
|
05.10.2020 - 17:50
Lilith: Se tady chechtám na celý mý království ;-)))
To je teda bezvadnózo úlet :-D Papa palec naho horu ;-) a dodo do záložky! |
02.10.2020 - 22:24
M.A.Rek: valerie: Děkuju, jsem rád, že Tě pyj potěšil, i játro. ;o)
|
02.10.2020 - 22:21
M.A.Rek: Květka Š.: Děkuju.
|
02.10.2020 - 17:07
Květka Š.: :)...
|
02.10.2020 - 09:29
valerie: No to mě nej zaujaly poslední dva verše první sloky a vlastně vše, bezva, a jako bonus tvůj komentář ;-)
|
01.10.2020 - 20:59
Lilith: M.A.Rek: Nejni Z. ;-) A ten závěr je taky pravdobomba ;-)
|
01.10.2020 - 20:56
M.A.Rek: Lilith: Děkuju, Lil, našla jsi přesně ten verš, který mám nejraději.
|
01.10.2020 - 20:56
Lilith: M.A.Rek: Kajuta: Bezva, kluci, pobavili jste mě ;-))
|
01.10.2020 - 20:53
M.A.Rek: Kajuta: Děkuju. To je krásný citát. Co k němu dodat? Snad jen:
Ta piča, ta s tvrdým, Trávníčkova pyča, by i pyj obměkčila, neb i ona moc má velikou, nejen nad češtinou, a ten pyj pyčou obměkčený, je jen pij vhodný k piva pití... Trávníček je skvělý, jeho slovník mám stále na stole. |
01.10.2020 - 20:42
Kajuta: „Mám nad českým jazykem takovou moc, že když to nařídím, tak se od zítřka bude psát piča s tvrdým y.“ — (František Trávníček)
hezké počtení, barde. :) |
01.10.2020 - 20:31
Lilith: Joo, je v tom spooousta pravdy ;-) láska ničí – láska ničím – lásku ničí.
jůůů ;-) |
01.10.2020 - 00:15
|


