valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
24.01.2019 - 18:08
vavaoko: Láska je láska. Je to i pochopitelné. Koně jsou krásní.
ST |
23.01.2019 - 23:25
Dota Slunská: Hudba silně inspiruje, s tím souhlasím. :)
|
22.01.2019 - 20:10
Gándhí: ST* ;)
|
22.01.2019 - 17:13
Liška76: Floydům i básni ST;-) Krásně upřímné.
|
21.01.2019 - 07:53
matousekKkrejca: ST*
|
20.01.2019 - 19:22
Psavec: Bezva, ST.
|
20.01.2019 - 19:03
Lilith: ST*
|
20.01.2019 - 16:26
|
20.01.2019 - 15:51
Ringo: Na kávu a hudbu Floydů
jednou večer k tobě dojdu a otestuji, svolná li jsi kromě lásky k AC/DC. Koment doufám hnusný není, neber ho jak harašení. ;-) |
20.01.2019 - 15:34
Psavec: Přivanulo ST.
|
20.01.2019 - 15:23
M.A.Rek: Skvělá volba! Muziky i vSTahu. Přinejmenším na čas jednoho, dvou elpíček... Ale stejně mám pocit, že občas jedno či obě oči přivřeš...
|
20.01.2019 - 14:58
Kapka: ST!
|
20.01.2019 - 14:45
vavaoko: ST
|
20.01.2019 - 13:21
|
18.01.2019 - 19:33
Kajuta: Zatoulané
ST |
18.01.2019 - 18:19
valerie: děkuji všem za čtení, těší mě to
|
18.01.2019 - 10:02
Gándhí: SToletý STaříci bejvaj poťouchlý...
|
17.01.2019 - 17:47
Liška76: Jojo vítr mnoho ví a čaSTo dobře napoví;-)
|
17.01.2019 - 11:37
vavaoko: ST
|
17.01.2019 - 10:05
|


