valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.02.2019 - 09:22
|
14.02.2019 - 08:27
Kapka: Pěkné, ST
|
14.02.2019 - 08:25
Kapka: Je to tak hezké, až nemám slova...
Padlo mi do noty, čtu si to znova, a ST* |
13.02.2019 - 17:10
byron: Křehká, citlivá poezie. Moc se mi líbí...
ST |
13.02.2019 - 16:43
M.A.Rek: Pěkné ST.
|
13.02.2019 - 15:47
Lilith: Krásnééééé :-)
ST* |
11.02.2019 - 20:09
Lilith: ST :-)
|
11.02.2019 - 18:00
Tamara J: ST
|
10.02.2019 - 19:17
Psavec: Něžné, ST.
|
09.02.2019 - 23:23
Kajuta: ST :-)
|
09.02.2019 - 01:42
René Vulkán: čistě něžná
|
08.02.2019 - 20:41
M.A.Rek: Držím palce :O). ST
|
08.02.2019 - 17:36
byron: Říká se, že oči jsou zrcadlem duše(nebo taky bránou do ní)...vždy prozradí vše:-).
ST |
08.02.2019 - 14:12
vavaoko: ST
|
05.02.2019 - 19:36
Psavec: Dám ST.
|
05.02.2019 - 16:16
matousekKkrejca: ST*
|
04.02.2019 - 20:55
Ringo: No, pokud tedy prošel testem nějaké tvé lučavky královské, tak ti blahopřeji. (i trochu závidím...)
|
04.02.2019 - 20:14
Dota Slunská: alchymisté touží po zlatě, ale správně naznačuješ, není zlato jako zlato...:)
|
04.02.2019 - 19:06
Lilith: ST*
|
04.02.2019 - 17:11
byron: To je dobře...lásky není nikdy dost:-).
ST |


