valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.07.2019 - 19:41
Lilith: Mám jen tichunké ST*
|
12.07.2019 - 17:46
byron: Je to jako ladit hudební nástroj. Aby vše znělo dokonale, musí být hudební sluch...:-).
ST |
12.07.2019 - 15:09
M.A.Rek: Ach, jak málo se sny prolínají. A ještě méně v ten správný čas, v tom správném snění těch dvou správných duší... ST
|
08.07.2019 - 08:45
M.A.Rek: Fíha, popálit se na výsluní, to je dobré. I to další... ST
|
07.07.2019 - 20:02
Psavec: Fajn, ST.
|
07.07.2019 - 19:26
Psavec: Bezva, ST.
|
07.07.2019 - 14:44
Elisabeth.S: Nehledej pro tu krásnoST slova
prožívej ji stále zas a znova;-) |
07.07.2019 - 14:07
Elisabeth.S: Mezi obzorem a nebem...ST!!
|
07.07.2019 - 09:09
matousekKkrejca: ST*
|
06.07.2019 - 20:19
Lilith: Lehounké ST*
|
06.07.2019 - 18:00
byron: Nádherná poezie...
Jak lze uchopit neuchopitelné?...snad jen srdcem a potom vetknout do liter? Pro mne jsi vzácný umělec!!!! ST |
06.07.2019 - 10:11
vavaoko: ST
|
06.07.2019 - 00:57
Woria: Krásná lehkost, ST ;)
|
03.07.2019 - 19:46
Psavec: Líbí, ST.
|
03.07.2019 - 19:32
Psavec: ST.
|
01.07.2019 - 19:25
Lilith: Moc hezké
ST |
01.07.2019 - 16:08
Gándhí: ...ST
|
01.07.2019 - 16:02
byron: Krásně napsané...nechť světlo vaše svítí vám neustále...:-).
ST |
01.07.2019 - 08:06
Kapka: ST
|
01.07.2019 - 08:05
Kapka: pro své city nacházíš slova výSTižná
|


