valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
26.08.2019 - 17:10
byron: Víra jeden v druhého je důležitá devíza do začátku...
Příjemná poezie, která se čte jedna báseň...:-). ST |
23.08.2019 - 23:08
Emma Wallace: ST :-)
|
22.08.2019 - 21:28
Elisabeth.S: KrásnoST
lásek opětovaných:-D |
20.08.2019 - 20:49
Gándhí: jéje, ST*
|
20.08.2019 - 19:03
Kajuta: ..ST..
|
19.08.2019 - 20:17
Lilith: ST
|
19.08.2019 - 18:39
Psavec: ST.
|
19.08.2019 - 17:24
byron: Hezky se čte tvé dílko. To souznění je vpravdě odzbrojující...
Slzy štěstí, v nichž je ukryt smích...skvěle! ST |
19.08.2019 - 15:35
M.A.Rek: Budiž Ti přáno, ST.
|
17.08.2019 - 08:58
vavaoko: Bane, furt je tady. Pouze časem mění podobu.
ST |
16.08.2019 - 21:33
Elisabeth.S: KrásnoST opětované lásky
zrající jak v polích klásky;-) |
16.08.2019 - 21:31
|
16.08.2019 - 19:07
Psavec: Za ST.
|
15.08.2019 - 19:11
Lilith: tichunké ST*
|
15.08.2019 - 17:24
byron: Nevytratila se...třeba jen tiše čeká na znovuobjevení...:-).
ST |
15.08.2019 - 14:57
Květka Š.: ♥...ST
|
15.08.2019 - 13:52
Kajuta: tichunké ST..
|
14.08.2019 - 23:30
M.A.Rek: Krásně a přesně jsi to napsala: ...a čtvrtý rozměr odnes ďas. Možná odnesl čtvrtý rozměr, ale ne Lásku. Tak nezoufej, ještě ji neházej k ďasu.
|
12.08.2019 - 20:49
Lilith: ST*
|
11.08.2019 - 17:19
Gándhí: ST ;)
|


