valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
01.07.2019 - 05:56
ttragelaf: viděla jsi světlušky?
jsou roztomilé
ale

ve tmě tmoucí
blikají nad srázem
třeba
dalešické přehrady
a
pokud opravdu NIC nevidíš
instinktivně uhýbáš kroky
za světlem
a slyšíš jen padající kamení
po hlubokém srázu

ale to sem nepatří
...tyhle světlušky
jsou bludičky
01.07.2019 - 01:32
Emma Wallace: Ať SvíTí navždy ;-)
01.07.2019 - 00:27
M.A.Rek: Krásné a milé, jen si to světýlko chraň před Světlonošem... ST
01.07.2019 - 00:10
Kajuta: Něžné verše - ST
29.06.2019 - 14:57
Lilith: ST ;-)
29.06.2019 - 06:37
M.A.Rek: Hmm, tak pěkně se kolébat do smyslnoSTi...
28.06.2019 - 16:42
byron: Příjemně se mi četlo tvé dílko.
A tak nějak jsem si představil...:-).
ST
28.06.2019 - 15:59
libour: tvé verše ukolébají ale nenudí...líbí ST
28.06.2019 - 09:48
Tara: Hezky ti "kolébanka" plyne, Val, jen zde bych přehodila SE:
já budu se koukat jak usínáš - já budu koukat se jak usínáš /lépe mi to "ladí-hladí"/
jinak ST
27.06.2019 - 14:50
Květka Š.: ...st...
25.06.2019 - 19:47
Psavec: Dám ST
25.06.2019 - 06:21
ttragelaf: svetr ze slov
ST
25.06.2019 - 05:17
Tichy_vulkan: Krásně smotaná zamilovanoST,
záludně splétá očekávání,
až smotek
a motýlí kukla pomine
zrodí se láska křídel zbarevných.
Před tím však rozpozná pravý čas
sám rodící se motýl deroucí se pak
zmačkanými křídly smotkem iluzí
v svobodu letu.
;)
24.06.2019 - 23:17
Woria: Krásně rozmotané vlákno každého vztahu, ST ;)
24.06.2019 - 20:46
byron: O pletení toho moc nevím...snad jen hladce a obratce. Však, jakožto básníkovi(pokud se tak vůbec mohu nazývat), má fantazie pracuje na plné obrátky a už mi z toho vyvstává pěkně vášnivý spletenec:-).
Pěkně jsi mi zamotala hlavu...:-).
ST
24.06.2019 - 19:59
Tara: Lásky a pletení:-) není nikdy doST:-)
24.06.2019 - 19:40
Lilith: Hezunké přirovnání... rozmotat a pak z těch klubíček uplést krásný hřejivý dvojsvetr, kam se schoulí láska ;-)
ST
24.06.2019 - 18:44
M.A.Rek: Máš to moc pěkně zamotaný. Láká mne hledat konec příze Tvých klubíček. ST
21.06.2019 - 19:36
Psavec: Líbí, ST.
20.06.2019 - 19:44
Kajuta: Potěšila mě nedávno krásné klenoucí se duha a nad ní-taková slabší - ještě druhá. Nádhera.

Díky za duhovou básničku :-)

ST
1 ... 20|21|22|23|24|25|26|27|28 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku