valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
04.09.2019 - 14:51
Květka Š.: ST
|
04.09.2019 - 14:37
Gándhí: STopařské ST
|
03.09.2019 - 20:11
Ringo: Pokud si myslíš, že se mi to nelíbilo,
tak ti musím oponovat. NE, je tomu přesně naopak. Velmi mne tvoje dílko zaujalo. (Ten začátek je taková spíš žertovná formulace, ale zbytek myslím naprosto vážně. lehký úsměv) |
03.09.2019 - 19:14
Psavec: Dám ST.
|
03.09.2019 - 18:52
Lilith: Šeptnu jen ST*
|
03.09.2019 - 17:14
|
03.09.2019 - 03:51
Tichy_vulkan: Máš mé poetické souznění
ve snění prý konce není, a co třeba probuzení? Probuzení však lehké není tak nijak neskončí to velké dění... ST |
02.09.2019 - 23:55
|
01.09.2019 - 22:56
Elisabeth.S: Žádná z nás nechce
by odletěla láska jež nejen tělo hlavně duši Něhou, touhou laská;-) ST |
30.08.2019 - 17:41
Květka Š.: st...:-))
|
29.08.2019 - 19:02
M.A.Rek: Mořem, chtěl bych ti být,
dotyky rozpalovat i chladit, kolébat tě a s tebou snít, tebe smáčet a duši naladit, v náruči tě nést k Zapomnění však ve vlnění zapomněl jsem, že s tebou ostrov takový není... ST |
29.08.2019 - 18:27
Lilith: ST
|
29.08.2019 - 17:22
|
28.08.2019 - 14:46
Květka Š.: ST :-)
|
28.08.2019 - 10:03
|
27.08.2019 - 19:26
Psavec: Líbí, čtu znova.
|
27.08.2019 - 10:56
|
26.08.2019 - 19:35
Psavec: ST.
|
26.08.2019 - 19:23
Lilith: ST
|
26.08.2019 - 17:51
M.A.Rek: Je jistě krásné být sluncem tvým,
je i krásné být mořem tvým, vím, však slunce chodí si po staletí cestou svou, a moře ku tanci zve vlnku jen tu svou... ST |


