valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
04.09.2019 - 14:51
04.09.2019 - 14:37
Gándhí: STopařské ST
03.09.2019 - 20:11
Ringo: Pokud si myslíš, že se mi to nelíbilo,
tak ti musím oponovat.
NE,
je tomu přesně naopak.
Velmi mne tvoje dílko zaujalo.

(Ten začátek je taková spíš žertovná formulace, ale zbytek myslím naprosto vážně. lehký úsměv)
03.09.2019 - 19:14
Psavec: Dám ST.
03.09.2019 - 18:52
Lilith: Šeptnu jen ST*
03.09.2019 - 17:14
byron: v konci je prostor pro nový začátek
když oči sklouznou do zpětných zrcátek...
ST
03.09.2019 - 03:51
Tichy_vulkan: Máš mé poetické souznění
ve snění prý konce není,
a co třeba probuzení?
Probuzení však lehké není
tak nijak neskončí to velké dění...
ST
02.09.2019 - 23:55
M.A.Rek: Prý všechno jednou končí.
Ale jen to, co začalo...
A to, co začalo,
konce nemá.
ST
01.09.2019 - 22:56
Elisabeth.S: Žádná z nás nechce
by odletěla láska
jež nejen tělo
hlavně duši
Něhou, touhou laská;-)
ST
30.08.2019 - 17:41
Květka Š.: st...:-))
29.08.2019 - 19:02
M.A.Rek: Mořem, chtěl bych ti být,
dotyky rozpalovat i chladit,
kolébat tě a s tebou snít,
tebe smáčet a duši naladit,
v náruči tě nést k Zapomnění
však ve vlnění zapomněl jsem,
že s tebou ostrov takový není...
ST
29.08.2019 - 18:27
Lilith: ST
29.08.2019 - 17:22
byron: Viděl bych to na kompromis...pěkně si zalétat spolu...:-).
Poutavě napsané...líbí se mi.
ST
28.08.2019 - 14:46
Květka Š.: ST :-)
28.08.2019 - 10:03
ttragelaf: ..od moře - co to je ?
to neber vážně

tu víru ovšem ano
27.08.2019 - 19:26
Psavec: Líbí, čtu znova.
27.08.2019 - 10:56
Elisabeth.S: Slunce si uSTlalo
ve vlnách
láska nalezla
i Tvůj práh;-)
26.08.2019 - 19:35
Psavec: ST.
26.08.2019 - 19:23
Lilith: ST
26.08.2019 - 17:51
M.A.Rek: Je jistě krásné být sluncem tvým,
je i krásné být mořem tvým, vím,
však slunce chodí si po staletí cestou svou,
a moře ku tanci zve vlnku jen tu svou...
ST
1 ... 15|16|17|18|19|20|21|22|23 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku