valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
18.06.2019 - 19:27
Lilith: Bezvadňóza ;-)
ST |
18.06.2019 - 15:19
Květka Š.: ST...pěkné...
|
18.06.2019 - 08:13
Verena: Och. Po ránu naladila :-). Samozřejmě ST.
|
17.06.2019 - 23:56
Kapka: To je hezké, moc. STále ...
|
17.06.2019 - 20:23
byron: Ajaj...no panečku:-).
Tak...a teď bych si dovolil jen takovou svojí malou úvahu. Napsat báseň se sexuálně/erotickým nádechem tak, aby nevyzněla vulgárně, je celkem kumšt. Už od začátku musí navodit tu správnou atmosféru a pomaloučku, pozvolna, čtenáře vtahovat do éterických zákoutí, které při čtení nedávají moc prostoru pro dech. Lehké elektrizující jiskření prostoupí literami a svět fantazie vykresluje vzrušující obrazy souznění. Zde se mi všeho dostalo vrchovatě...ani jsem nedýchal...!! ST |
17.06.2019 - 18:52
M.A.Rek: To bylo tak sugeSTivní, že jsem měl pocit, že jsem tam taky. Byl jsem ale potišku, abych nerušil...
|
17.06.2019 - 15:25
ttragelaf: i vy jedni
|
16.06.2019 - 21:15
J.F.Julián: Moc pěkná
St |
16.06.2019 - 18:18
Psavec: Dám ST.
|
14.06.2019 - 23:49
Kajuta: Křehké ST..
|
14.06.2019 - 18:40
Lilith: Občas se něco rozbije, slepené prý nemá být neb zas se může rozlepit, jenže, když lepidlo je kvalitní, tak vydržet může na věky... a zůstává jen zkušenost... a pocity ;-)
ST |
14.06.2019 - 16:59
byron: Ono je možná lepší zkusit to slepit hned, jestli to vůbec půjde. I chybějící malý kousíček bývá celkem dost velký problém...
Moc hezky napsané. ST |
14.06.2019 - 15:09
valerie: vavaoko: dík :-)
|
14.06.2019 - 15:09
valerie: ttragelaf: snad se nic nestane, děkuji za zdařilé vyjádření pocitu
|
14.06.2019 - 15:08
valerie: Elisabeth.S: jen občas :-) děkuji
|
14.06.2019 - 15:08
valerie: Kapka: vím že jsme si blízké :-) děkuji za krásnou reakci
|
14.06.2019 - 15:07
valerie: M.A.Rek: Asi máš pravdu :-) dík
|
14.06.2019 - 10:03
vavaoko: ST
|
14.06.2019 - 08:44
ttragelaf: láska von porcelán
střepy i slzy šálky jsou polámané rychle rychle poběž tam než se něco stane |
14.06.2019 - 06:07
Elisabeth.S: BoleSTi života:'(
|


