valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
14.06.2019 - 04:43
Kapka: Teď zdál se mi sen
že z lásky zbyl střep tak sedím tu jen čtu pár tvojich vět ve čtyři ráno báseň je smutná v očích mám slano pocitům chutná... ST |
14.06.2019 - 00:11
|
13.06.2019 - 23:18
valerie: byron: tuhle básničku mám opravdu ráda, děkuji
|
13.06.2019 - 23:18
valerie: byron: moc si vážím tvého čtení :-)
|
13.06.2019 - 12:03
Špáďa: Hmm...!
|
12.06.2019 - 21:16
byron: Někdy člověk narazí na dílko, ve kterém je kus toho moudra, které se nedá naučit. Ne to filozofické, které se svou formou snaží být "moudré". Ale to lidské...hřejivé, které přichází s věkem a zkušenostmi.
Velmi krásné čtení!! ST |
11.06.2019 - 22:48
Psavec: Bezva, ST.
|
11.06.2019 - 21:35
byron: Jaro má kouzelnou moc...pro básníky obzvlášť. Vyčaruje pocity, které v literách svou hřejivostí zaženou pocity odcházející zimy a zažehnou příslib vůně roztoužených chvil něžných okamžiků vlahých večerů pod hvězdami...:-).
Moc se mi líbí tvá báseň. ST |
11.06.2019 - 17:28
byron: Být živly, přírodou a láskou obklopena...to jsi vpravdě šťastná žena...:-).
Velmi pěkná báseň. ST |
11.06.2019 - 12:47
Kapka: Skvělé. Dobře tak! ST
|
11.06.2019 - 09:52
vavaoko: ST
|
10.06.2019 - 23:57
M.A.Rek: Umíš to popsat, to cítím... ST
|
10.06.2019 - 20:29
|
10.06.2019 - 20:00
Kajuta: Vzácnonosné ST :)
|
10.06.2019 - 19:29
Lilith: Moc hezunké :-) To ho potěší :-)
ST |
10.06.2019 - 17:33
Govrid: Láska je vždy krásná, i když je krutá. :)
|
10.06.2019 - 17:07
|
10.06.2019 - 16:09
Elisabeth.S: KrásnoST lásky upřímné;-)Ať dlouho to tak je:-D
|
10.06.2019 - 14:58
valerie: Mám radost z vašich reakcí :-)
|
08.06.2019 - 19:47
Psavec: ST.
|


