valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
12.09.2019 - 19:11
Dota Slunská: „Říkáme láska, ale on je to celý zástup citů, ani je v tom houfu nemůžeme rozeznat."
Karel Čapek |
08.09.2019 - 22:44
Gándhí: ST...
|
08.09.2019 - 20:41
byron: V meandrech dobrý plavec neutone...v očích i ten nejlepší...
ST |
08.09.2019 - 11:45
vavaoko: ST
|
08.09.2019 - 00:56
Psavec: Hezké, ST
|
07.09.2019 - 20:53
M.A.Rek: Vím, že víš, že vím, že víš... Moc pěkné. ST
|
07.09.2019 - 18:54
Lilith: tichunké ST
|
06.09.2019 - 16:02
divoženka1: ST
|
06.09.2019 - 16:01
divoženka1: ST
|
06.09.2019 - 15:43
|
05.09.2019 - 21:04
|
05.09.2019 - 19:29
Psavec: Máš za ST.
|
05.09.2019 - 18:38
Kajuta: romantické.. ST :)
|
05.09.2019 - 18:11
Lilith: Láska je láska a nic se jí nevyrovná ;-)
ST* |
05.09.2019 - 18:05
Špáďa: ANO.
Vše jsou jen Proměny. Forem hmoty. Jenom mi pověz: Kdo k nim psal noty? Nejvyšší fází hmoty pak láska. Byť mnohé oblaží, tak jiné — spráská! |
05.09.2019 - 16:48
Gándhí: mmm, jo, ST*
|
05.09.2019 - 15:25
ttragelaf: ano ... dobrý koncept beru..st
|
05.09.2019 - 15:23
ttragelaf: ..... odjakživa jsem přesvědčen, že je řada pramenů, ze kterých společně žijeme...to je jeden z nich...:-)....
|
05.09.2019 - 14:59
enigman: je to energie k neodolání...
|
05.09.2019 - 13:54
byron: Velmi pěkně vystiženo.
A ještě bych dodal z úst Antonie de Saint-Exupéryho, že podstatou lásky není to, že se díváme jeden na druhého, ale že se díváme stejným směrem. :-) ST |


