valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
12.09.2019 - 19:11
Dota Slunská: „Říkáme láska, ale on je to celý zástup citů, ani je v tom houfu nemůžeme rozeznat."

Karel Čapek
08.09.2019 - 22:44
Gándhí: ST...
08.09.2019 - 20:41
byron: V meandrech dobrý plavec neutone...v očích i ten nejlepší...
ST
08.09.2019 - 11:45
08.09.2019 - 00:56
Psavec: Hezké, ST
07.09.2019 - 20:53
M.A.Rek: Vím, že víš, že vím, že víš... Moc pěkné. ST
07.09.2019 - 18:54
Lilith: tichunké ST
06.09.2019 - 16:02
06.09.2019 - 16:01
06.09.2019 - 15:43
Kajuta: Milá pohlednice mořská :-)

ST
05.09.2019 - 21:04
M.A.Rek: Do vůní, jež chytí
do splynutí
do celého bytí

Pěkné, ST.
05.09.2019 - 19:29
Psavec: Máš za ST.
05.09.2019 - 18:38
Kajuta: romantické.. ST :)
05.09.2019 - 18:11
Lilith: Láska je láska a nic se jí nevyrovná ;-)
ST*
05.09.2019 - 18:05
Špáďa: ANO.

Vše jsou jen Proměny.
Forem hmoty.
Jenom mi pověz:
Kdo k nim psal noty?

Nejvyšší fází hmoty pak láska.
Byť mnohé oblaží, tak jiné —
                                  spráská!
05.09.2019 - 16:48
Gándhí: mmm, jo, ST*
05.09.2019 - 15:25
ttragelaf: ano ... dobrý koncept beru..st
05.09.2019 - 15:23
ttragelaf: ..... odjakživa jsem přesvědčen, že je řada pramenů, ze kterých společně žijeme...to je jeden z nich...:-)....
05.09.2019 - 14:59
enigman: je to energie k neodolání...
05.09.2019 - 13:54
byron: Velmi pěkně vystiženo.
A ještě bych dodal z úst Antonie de Saint-Exupéryho, že podstatou lásky není to, že se díváme jeden na druhého, ale že se díváme stejným směrem.
:-)
ST
1 ... 14|15|16|17|18|19|20|21|22 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku