valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
28.10.2019 - 08:10
valerie: Psavec: splašené děkuji
|
28.10.2019 - 08:09
valerie: matousekKkrejca: já myslím, klidně celý rok :-) a ď
|
28.10.2019 - 08:09
valerie: byron: to mě moc těší ST
|
28.10.2019 - 08:08
valerie: M.A.Rek: Kajuta: děkuji
|
28.10.2019 - 08:08
valerie: vavaoko: užívám, děkuji
|
27.10.2019 - 20:48
matousekKkrejca: Já myslel, že lidi mají splašené hormony jenom na jaře ;) ST*
|
27.10.2019 - 19:49
M.A.Rek: ST
|
27.10.2019 - 19:44
Psavec: Splašené ST.
|
27.10.2019 - 19:02
Lilith: Občas se splašíme všichni ;-)
ST |
27.10.2019 - 16:58
byron: Je potřeba si to užít...dvojí tlukot srdce, bijí jak o závod, toužebné pohledy, něžné doteky...
Tvá pocitová poezie je plná křehké krásy. ST |
27.10.2019 - 09:44
Kajuta: ST :)
|
27.10.2019 - 09:06
vavaoko: Užij si to. ST
|
27.10.2019 - 00:13
Psavec: Moc pěkná, ST.
|
26.10.2019 - 22:53
M.A.Rek: Nebrečíš, ale občas jsi smutná z mužů... ST :O)
|
26.10.2019 - 22:45
byron: ...letím...
ST |
26.10.2019 - 20:40
matousekKkrejca: ST
|
26.10.2019 - 20:37
Lilith: Jen špitnu ST
|
26.10.2019 - 20:03
Kapka: Moc se mi líbí
pro mne výSTižné verše. |
19.10.2019 - 17:56
Elisabeth.S: A přeSTo všechno;-)
|
19.10.2019 - 17:55
|


