valerie» registrace: 07.12.2011 » 62, žena
» vzkaz
» děl: 147 |
Komentáře k dílům uživatele :
19.02.2020 - 17:23
Gándhí: jo, ST
|
19.02.2020 - 14:17
Kapka: Souhlas se všemi komentíky přede mnou, přidávám ST.
|
19.02.2020 - 08:17
Tara: MiloSTné se dobře čtou :-)
|
18.02.2020 - 21:53
Psavec: Hezká, ST.
|
18.02.2020 - 20:22
byron: Procítěná poezie...krásná, čistá...a ano, jen srdce tak píše...
ST |
18.02.2020 - 19:48
Lilith: To psalo srdíčko... ST
|
01.02.2020 - 17:50
|
31.01.2020 - 19:28
Psavec: Líbí se mi, ST.
|
31.01.2020 - 19:22
Gándhí: jo, ST ;)
|
30.01.2020 - 19:37
Lilith: I když se vrátíme na stejné stránky, můžeme pokaždé najít něco jiného, čeho jsme si předtím nevšimli ;-)
ST |
30.01.2020 - 14:31
matousekKkrejca: Každý máme nějakou knihu, kterou jsme už nejmíň tisíckrát četli... ST
|
30.01.2020 - 10:50
vavaoko: ST
|
29.01.2020 - 20:46
byron: Obracení listů v knize je pro mne vždy naprosto vzrušující. Hltám každé písmenko, každou stránku a trpělivě čekám na vyvrcholení....děje...:-).
Hezky jsi to napsala... ST |
29.01.2020 - 20:31
M.A.Rek: Hádá se Eva s Adamem,
Adama už to nebaví, a tak Evě praví "Evo, otoč list". Čtu si tak Tvůj románek, a ten mne baví, a tak pravím "Valerie, otoč list"... ST |
29.01.2020 - 18:58
Kapka: ST
|
29.01.2020 - 18:05
valerie: Ringo: nene ošahaná i pošahaná, takže ok
|
29.01.2020 - 17:54
Ringo: „Otevíráš dokola tu knihu“
Ano, všiml jsem si, že už jsi trochu ošahaná... Proboha valerie, nepřerazíš mi hřbet za můj pošahaný komentář?! |
22.01.2020 - 07:04
|
13.01.2020 - 20:25
Lilith: ST*
|
13.01.2020 - 16:53
Gándhí: ST...
|


