valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
19.02.2020 - 17:23
Gándhí: jo, ST
19.02.2020 - 14:17
Kapka: Souhlas se všemi komentíky přede mnou, přidávám ST.
19.02.2020 - 08:17
Tara: MiloSTné se dobře čtou :-)
18.02.2020 - 21:53
Psavec: Hezká, ST.
18.02.2020 - 20:22
byron: Procítěná poezie...krásná, čistá...a ano, jen srdce tak píše...
ST
18.02.2020 - 19:48
Lilith: To psalo srdíčko... ST
01.02.2020 - 17:50
Kajuta: Romantika..

ST
31.01.2020 - 19:28
Psavec: Líbí se mi, ST.
31.01.2020 - 19:22
Gándhí: jo, ST ;)
30.01.2020 - 19:37
Lilith: I když se vrátíme na stejné stránky, můžeme pokaždé najít něco jiného, čeho jsme si předtím nevšimli ;-)
ST
30.01.2020 - 14:31
matousekKkrejca: Každý máme nějakou knihu, kterou jsme už nejmíň tisíckrát četli... ST
30.01.2020 - 10:50
29.01.2020 - 20:46
byron: Obracení listů v knize je pro mne vždy naprosto vzrušující. Hltám každé písmenko, každou stránku a trpělivě čekám na vyvrcholení....děje...:-).
Hezky jsi to napsala...
ST
29.01.2020 - 20:31
M.A.Rek: Hádá se Eva s Adamem,
Adama už to nebaví,
a tak Evě praví
"Evo, otoč list".

Čtu si tak Tvůj románek,
a ten mne baví,
a tak pravím
"Valerie, otoč list"...

ST
29.01.2020 - 18:58
Kapka: ST
29.01.2020 - 18:05
valerie: Ringo: nene ošahaná i pošahaná, takže ok
29.01.2020 - 17:54
Ringo: „Otevíráš dokola tu knihu“

Ano, všiml jsem si, že už jsi trochu ošahaná...

Proboha valerie, nepřerazíš mi hřbet za můj pošahaný komentář?!
22.01.2020 - 07:04
René Vulkán: milé
příjemné
přítulné
hřejivé
...
dílo
13.01.2020 - 20:25
Lilith: ST*
13.01.2020 - 16:53
Gándhí: ST...
1 ... 8|9|10|11|12|13|14|15|16 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku