valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
13.01.2020 - 12:59
Kajuta: Barevné ST :)
12.01.2020 - 16:40
Ringo: No, možná tím naznačuješ, že jsem nedostatečně prokrvený.
Promiň valerie, že všechno vidím spíš černě, nejsem holt moc zvyklý, že by to se mnou nějaká žena myslela nevinně... ;-)
12.01.2020 - 10:49
valerie: Psavec: děkuji
12.01.2020 - 10:48
valerie: Ringo: :-) báječně, ani jsem netušila, že to slůvko má tolik významů, ale já myslela zcela nevinně modrý;-)
11.01.2020 - 23:34
Psavec: Líbí, ST.
11.01.2020 - 23:21
Ringo: Až se hrůzou z mého obličeje vytratila veškerá barva. Který z významů slůvka „blue“ máš v mém případě na mysli. Slovník totiž říká mimo jiné i – neslušný, sprostý, obscénní... ;-)
11.01.2020 - 18:00
valerie: Kapka: dík
11.01.2020 - 18:00
valerie: M.A.Rek: je fajn že mě poznáváš, dík
11.01.2020 - 17:58
valerie: byron: to mě těší žes ji četl několikrát, moc
11.01.2020 - 17:56
valerie: Ringo: Kdyby v duze byla black
dělala by černý flek
díky za tvůj štěk
jsi náš blue
vtipálek
11.01.2020 - 17:48
valerie: Tak to je fajn, dík
11.01.2020 - 15:39
byron: Tvůj barevný svět mne vtáhl a pohltil...četl jsem několiktát. Krásná, procítěná poezie. Moc se mi líbí...
ST
11.01.2020 - 15:05
Kapka: ST
11.01.2020 - 14:57
Ringo: Jen krátký rýmovaný štěk –
v spektru duhy chybí black. ;-)
11.01.2020 - 11:56
M.A.Rek: Dlouho jsem Tě neslyšel, ale stále Tě poznávám... ST
13.11.2019 - 18:42
Lilith: ST
10.11.2019 - 22:12
Gándhí: tajemné ST
10.11.2019 - 01:16
Govrid: Nevím proč, ale zní mi to jako říkanka, ale nic ve zlém, mě se to líbí. Mám rád krátké básně ST. :)
08.11.2019 - 17:43
byron: V mlze se špatně hledá směr...svítání snad pomůže.
ST
08.11.2019 - 16:19
Ringo: Dušičky prohřešivší se hrubostí a násilím se možná schovávají v mlze vlčí... ;-)
1 ... 9|10|11|12|13|14|15|16|17 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku