valerie

» registrace: 07.12.2011
» 62, žena
» děl: 147
» komentářů: 2468 / 1463
Komentáře k dílům uživatele :
25.03.2020 - 22:59
byron: Snad vše se v lepší obrátí...
...byť ve stínu svět se zmítá
věřit v lepší je dozajista...
ST
25.03.2020 - 20:00
Lilith: Silné to ... uf
ST
25.03.2020 - 18:01
M.A.Rek: Aby pak nemlčel celý svět. Jsme přece proroky svými činy. :o) ST
25.03.2020 - 08:19
24.03.2020 - 19:54
Gándhí: ST, krásné...
24.03.2020 - 01:19
byron: Chuť toho druhého na rtech...co sladšího může být...
ST
24.03.2020 - 01:10
Psavec: Dám ST.
23.03.2020 - 22:39
M.A.Rek: Viděl jsem líbání přes roušku,
s doteky přes igelit,
tulící se roušku k oušku,
promiňte, chtělo se mi blít.

Ne z toho, co jsem viděl,
ale z konce starých časů.
Toho, co Nostradamus děl
dočkali jsme se co husy klasů...

Promiň, Valerie, to je má smutná reakce na optimistický komentář Lilith. U Tvých slov jsem se příjemně zasnil.

ST
23.03.2020 - 20:04
Lilith: Už aby bylo všechno za námi a mohli jsme se bezpečně potkávat a dotýkat a milovat...
ST
13.03.2020 - 18:53
Gándhí: jo, ST ;)
12.03.2020 - 21:57
M.A.Rek: Pěkné, úplně cítím ta kolena... ST
12.03.2020 - 19:36
Kajuta: ST :-)
11.03.2020 - 22:07
Psavec: ST.
11.03.2020 - 20:06
René Vulkán: byron:
to mám radost, mám to taky tak a uvědomil jsem si to po delší době pozapomnění
11.03.2020 - 19:43
11.03.2020 - 19:21
Lilith: Fajné to ;-)
ST
11.03.2020 - 17:31
Květka Š.: ♥...pěkný...ST
11.03.2020 - 13:07
byron: ...a taky jsi skvělý básník, kterého rád čtu...:-).
ST
11.03.2020 - 12:58
Kapka: ST
28.02.2020 - 08:27
divoženka1: Jo jo ST
1 ... 7|8|9|10|11|12|13|14|15 ... 74

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku