Dota Slunská» registrace: 23.11.2011 » 126, žena
» vzkaz
» děl: 30 |
Komentáře uživatele :
11.02.2020 - 18:20
V tamějším vedru
úsměv do dálek cedrům. |
09.02.2020 - 22:10
Jakto, že tě neznám?? Píšeš s lehkostí.
|
09.02.2020 - 09:32
Přečtu ji prckům a dám echo. :-)
|
08.02.2020 - 12:36
Vyřiď psovi, že cenu nemám, ale pochvalu jo.
|
08.02.2020 - 12:35
Přehlídka kání...
|
07.02.2020 - 13:29
Nejsi žádnej Čeněk...máš talent! :)
|
07.02.2020 - 12:28
Krása číst.
|
07.02.2020 - 07:55
Flanďáci...maj různý věci na práci.
|
06.02.2020 - 20:19
Uf...jen myšlenkové pochody, říkáš...zaplať pánbůh.
|
06.02.2020 - 14:23
Jsem pány svého života...naštěstí. Plníme se zážitky a zkušenostmi a máme možnost stát se dobrými lidmi. Můžeme být docela kvalitní schránkou (než o ni přijdeme). :)
|
06.02.2020 - 14:18
Krásné vyznání.
|
05.02.2020 - 18:21
Píšeš hravě a zvládáš to hravě.
|
05.02.2020 - 18:18
tvé básně jsou životy
třpytivé ingoty z prastarých kokil těší nás roky a roky a roky (a doufejme, že to nikdy neskončí:)) |
05.02.2020 - 18:09
Ať se jdou všechny neduhy bodnout!
|
05.02.2020 - 18:07
Poslední dvojverší to celé nějak umoudřilo :D
Pěkná jízda! |
05.02.2020 - 18:06
Křísí? Křtí? Dohání k šílenství? ...?
ST |
04.02.2020 - 12:55
Ty veršneš všechno. A pěkně!
|
04.02.2020 - 12:53
Ten konec si rýmuje jak chce...přesně jako láska.
|
29.01.2020 - 21:08
Ježišmarjá! Tady je věc, kterou jsem prošvihla. No, aspoň je tu kus starý dobrý nálady, kterou s tebou mám spojenou. Božák a stoudník jsou třída!
|
29.01.2020 - 21:05
Jsi poetický boháč!
|


