Dota Slunská

» registrace: 23.11.2011
» 126, žena
» děl: 30
» komentářů: 3363 / 275
Komentáře uživatele :
08.11.2012 - 13:57
Melodická věc.
08.11.2012 - 08:17
každým okamžikem, každým slovem k nám přibude kousek nového já
08.11.2012 - 08:16
Pravěká mladá noc zaleze si do kostí
a krásná je nejen ořechovostí.
07.11.2012 - 21:44
I jiný věci někdy stačí
než sedávat na hřebenáčích
a možná černej kocour u pěšiny
přinese štěstí plný člověčiny.
07.11.2012 - 21:36
Zase ty krásný rýmy. Bystřinka.
07.11.2012 - 21:35
Strávila jsem nad ní dlouhou dobu. Uklidnila mě v čase a připlavila protijedy.
06.11.2012 - 19:53
No já v tom cítila taky první šelmu než hadráčka, třebaže na Slovensko mě to nepřeneslo. :)
06.11.2012 - 19:50
Je nezapomenutelnej. I přesto je moc fajn, že připomínáš.
06.11.2012 - 08:26
Knihovny přejí ostražitým...:)
05.11.2012 - 22:01
Zbavit se naděje je jako smířit se s tím, že další nádech už je zbytečnej. (A stejně všichni ještě zalapáme po dechu.)
05.11.2012 - 21:59
Člověk se zkrátka nestačí divit sám sobě.
05.11.2012 - 21:58
Ten medvěd je tam moc hezkej. Pěkně to odlehčuje a jaksi podivuhodně zjemňuje (to asi bude asociací s plyšem:)).
05.11.2012 - 21:44
...dávání, dávání, všechny smutky zahání...
05.11.2012 - 21:43
Pobavilo dílo i komentáře pod ním. :)
05.11.2012 - 20:18
jo, je tolik klukovin, co zažije kluk (i holka), nádherná vzpomínka, co mi zvířila ty vlastní
04.11.2012 - 11:21
konec je opravdu skvělý
04.11.2012 - 11:17
přes název jsem se musela prokousat, ale stálo to zato (i přes obsaženou kapku děsivosti)
01.11.2012 - 10:43
srdce je šepotář, duše pak mlýn
Krásně, Jani!
01.11.2012 - 10:42
Broučové se prostě brouzdat uměj. :)
31.10.2012 - 18:50
Svírá, je ouzko. Moc hezké verše.
1 ... 126|127|128|129|130|131|132|133|134 ... 169

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku