Dota Slunská

» registrace: 23.11.2011
» 126, žena
» děl: 30
» komentářů: 3363 / 275
Komentáře uživatele :
17.11.2012 - 06:57
Těším se z tvých básní.
16.11.2012 - 20:27
Přes hořkosti přeci k laskavostem. Jsi moudrá a osvícená žena.
16.11.2012 - 20:26
Když ona je tak strašně svéhlavá. :)
16.11.2012 - 14:41
:-))
16.11.2012 - 14:35
Kočkovitý šelmy vždycky evokovaly člověku tajemno, proto je k nim často tolik přitahován. A taky se rády vyhřívají na sluníčku, toho bylo Bastet dopřáno habaděj.
A ty...ty máš ráda i psy, že jo. :)
15.11.2012 - 20:56
Chachacháááá, jedna lepší přes druhou. :)
(jenom uber cí v Budějicících)
15.11.2012 - 20:53
Všechny ty kola, velký vaškové, vibrace, kruhy na vodě i koloběh času, hezky jsi to rozezvučela.
15.11.2012 - 19:19
Působí to na mě jaksi chladně, i přes tu zažehnutou kurzívu.
15.11.2012 - 19:18
Tvůj styl je mi blízký, skoro až povědomý. Trefně napsaná. (Kdyby tak mohly bejt všechny slzy od smíchu.)
15.11.2012 - 19:15
Kafe nepiju, ale rozumím. Jak řekla Lota, ať už si tam dosadíme jakejkoli elixír, jde o ten okamžik relaxace. :)
15.11.2012 - 07:37
vždycky mi připadala hudba děsně důležitá ;-))
15.11.2012 - 07:36
propůjčené čtyřočí...zajímavě podané!
14.11.2012 - 19:56
ze života lidí...hezky
14.11.2012 - 18:20
Děkuju vám všem, a už je docela fuk, jakou máme barvu, hlavně, že tu jste. Taky připíjím. Vodou ze studánky (doufám, že rok vydržím, když jsem si letos v Počátkách nemohla loknout). :)
14.11.2012 - 09:56
Tak tady vznikl ten skvělej Špáďův výtvor. :)
Jste oba inspirativní.
14.11.2012 - 09:52
Děkuju, aspoň teď chvíli nebudu přemýšlet o kravinách. :)
14.11.2012 - 09:49
a taky krásně píšeš o člověku
14.11.2012 - 09:48
:D nasmála jsem se
13.11.2012 - 20:01
To se ví, že jsou. :)
13.11.2012 - 20:00
Takhle zaplněné srdce nikdy nezestárne.
1 ... 124|125|126|127|128|129|130|131|132 ... 169

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku