Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
19.12.2011 - 10:18
Jo a dobrej!!
19.12.2011 - 10:17
Krásná..je opravdu zážitek sledovat kočky na sněhu:)..
19.12.2011 - 10:14
Nádherné přání:)Též přeji pohodu a štěstí ne jen o vánocích:))..
19.12.2011 - 10:12
Začátkem popisuješ to co miluju..probouzející les..nádhera:)Ty čtyři pihy sis vymyslel?
ST!!!!!
19.12.2011 - 10:07
Bolestně pravdivé:(..
19.12.2011 - 10:03
Nové a snad lepší:)
19.12.2011 - 10:01
ST i bez pointy:)
19.12.2011 - 09:59
Máš velké srdce a krásné verše:)..
19.12.2011 - 09:56
Bohužel velká pravda..každý se nerodí do rodiny co má na to zajistit potomky bytem,domem..a prací si na bydlení člověk nevydělá..pak přijdou hypotéky splátky..přeji také pěkné svátky:)
19.12.2011 - 09:52
Mrška..dobrej úkryt:)..
19.12.2011 - 09:51
Moc nyny a přitom pár slov s citem poskládané:)..
19.12.2011 - 09:50
Tak tohle moooc pobavilo..skvělé dílo:)ST
19.12.2011 - 09:46
Chachacha ST
19.12.2011 - 09:45
Krásná..děkuji a přeji též:)..
19.12.2011 - 09:44
Hodně řečeno:)..
19.12.2011 - 09:43
Šediny nebarvím,pěšky chci jít..přírody krásy..to je můj hit:)
19.12.2011 - 09:36
Dík za smích ST
19.12.2011 - 09:33
Ty nikdy nezklameš!!
19.12.2011 - 09:32
Ráda čtu Tetu:)ST
19.12.2011 - 09:30
Dobře zní:)ST
1 ... 367|368|369|370|371|372|373|374|375 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku