Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
19.12.2011 - 12:43
Závidím ti tvé nápady i tvůj způsob psaní..krásné,nápadité:)ST
19.12.2011 - 11:09
Hned jak napadne jdem postavit nový pár:)..
19.12.2011 - 11:03
ST
19.12.2011 - 11:02
Začne..musí:)ST
19.12.2011 - 11:00
Moc pěkné obraty.
19.12.2011 - 10:59
Mnoho z nás si tak občas připadá:)
19.12.2011 - 10:57
Moc pěkné..něco mi to připomíná:)
19.12.2011 - 10:56
ST za cit:)
19.12.2011 - 10:54
Stále krásná vánoční poezie:))
19.12.2011 - 10:53
Krásná.Na seně se dobře plodí i rodí:)ST
19.12.2011 - 10:51
Pošlu ti adresu..chci tak dvě kila..samozřejmě na dobírku:)Krásné ST
19.12.2011 - 10:36
Opravdu hodně pobavila:)..
19.12.2011 - 10:34
Pobavila:)
19.12.2011 - 10:33
pěkné.
19.12.2011 - 10:32
Ta bolest zmírní se pak přijdou chvíle ve snech se navrátí mazlit se čile..Je bolestné vím též dobře znám:( ST za ten cit..co z nás dělá lidi.
19.12.2011 - 10:27
Krásná..též přeji jen to co si budeš přát:)
19.12.2011 - 10:26
Vivaldi by jistě zblednul kdyby tvůj bar někdy zhlédnul:)
19.12.2011 - 10:23
Přijde i ten čas:)..
19.12.2011 - 10:22
Listí vločky zasypaly
dosti stravy pro žížaly:)
19.12.2011 - 10:20
Moc pěkná:)
1 ... 366|367|368|369|370|371|372|373|374 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku