Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
05.02.2012 - 08:49
St...velmi hluboké!
|
05.02.2012 - 08:49
charibeja: Mooc děkuju:)
|
05.02.2012 - 08:25
Ta zabolela...ST
|
05.02.2012 - 08:02
KrásnoST:))
|
05.02.2012 - 08:00
Nádherně sesmoleno....St:))
|
05.02.2012 - 07:59
ST:))
|
05.02.2012 - 07:57
Milovat znamená dokázat žít
milovat je radost, bolest, klid:))ST |
05.02.2012 - 07:55
Bíša: Děkuji!!!
|
04.02.2012 - 23:11
St..krásné..netuším jak mi unikla:))
|
04.02.2012 - 22:43
NádhernoST hloubky..
|
04.02.2012 - 22:39
G.P.: ppokud to nemají rychlé..tak nejspíš pocity jsou stejné:(Pěkný koment...dal by se rozjet do samostatného textu.Děkuji:)))
|
04.02.2012 - 22:29
mutil: Umíš potěšit:))Děkuji!
|
04.02.2012 - 21:58
Kdo jsem:)))Třeba bych zjistila, že jsem jen kosmické smítko:(
|
04.02.2012 - 21:44
takové prosbě, těžko odmítnout:))ST!
|
04.02.2012 - 21:43
své tělo v tvé vplést:)KrásnoST:))
|
04.02.2012 - 21:41
...snad ji krize neohrozí, dokud nelehnou jí ko..:)..dobrý nápad měla, škoda že já jsem stydlivá:(vlastně, dobře, že jsem:))ST
|
04.02.2012 - 21:37
...pozdní pravdy, nejvíce zabolí...ST
|
04.02.2012 - 19:40
St,St,St....A ještě St:))
|
04.02.2012 - 19:30
Šuplíkovka a krásná:)))Sem s tím itím...zabavuje se:))Ve prospěch polárních lišek!
|
04.02.2012 - 19:25
Ty jsi tedyyy huSTej pane králi:)))!
|


