Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
05.02.2012 - 19:53
a proto je dobré připomínat zvěrstva na lidech napáchané!!!ST
05.02.2012 - 19:51
hloubavá: Teď jsi na to kápla:)))Díky!
05.02.2012 - 19:46
BoleSTné vzpomínky zanechala...
05.02.2012 - 19:44
carodejka: Děkuji kouzelná čarodějko:))
05.02.2012 - 19:43
STejně dnes jako včera..
05.02.2012 - 19:42
neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho...ST
05.02.2012 - 19:40
gabkin: až se mi do ní povede zhubnout..ty pračky na vysoké teploty..to ďáblův nástroj:(Děkuji za zastavení:))
05.02.2012 - 19:38
mutil: určitě jich pár krouží dél tvého těla
jen, brzy ti skočí do náruče
pozor na velké množství žen:))
05.02.2012 - 19:36
vavaoko: hmm, někdy je to třeba..však neradi:))Díky!
05.02.2012 - 19:35
kavec: Jiří...neskutečně obrovské dík za supráckej komentík.)))
05.02.2012 - 16:51
Chichichi:))Hodně dobré!!
05.02.2012 - 16:46
Pochopil jééééééééééééééé:)ST
05.02.2012 - 16:41
Noo plavit určitě, ale skupinovej terén by mi asi dělal bez sedla starost:))Ale ty jsi mladá a určitě šikovná..takže víš co je na jízdě to krásné:)))
05.02.2012 - 16:35
... v sedle je ihned líp:)
05.02.2012 - 16:32
Renaud de Châtillon: třeba mne to časem také postihne:))Děkuji!
05.02.2012 - 16:28
Rezina: Děkuji za návštěvu:))
05.02.2012 - 15:46
Tomu říkám pěkné dlko..ST:))
05.02.2012 - 15:37
...písmenka lásky malovat:)
05.02.2012 - 15:36
donne: anooo:))Díky:)
05.02.2012 - 13:44
hmmm ještě očumuju..tahle holka bere jen 6L/100..to je láska:)))
1 ... 281|282|283|284|285|286|287|288|289 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku