Liška76» registrace: 01.12.2011 » 50, žena
» vzkaz
» děl: 74 |
Komentáře uživatele :
03.02.2012 - 17:46
Hmmm to je hodně dobré ST:)
|
03.02.2012 - 17:41
Krásná srdcem
krásná duší i bez úprav jí to sluší..víc než tuší:)) |
03.02.2012 - 17:12
mutil: Děkuji:))
|
03.02.2012 - 17:12
mutil: Zvláště ti co se rodí černí a bělaj do krásy:))Děkuji!
|
03.02.2012 - 15:59
Jede po tobě i přes bolest v krku..to se pozná:))
|
03.02.2012 - 15:20
Pardon...pevnoSTi lip..jsem byla tak unesena vůní až jsem se přeťukla:)))
|
03.02.2012 - 15:05
Nevzdávej:)
|
03.02.2012 - 15:04
Pěkné:)
|
03.02.2012 - 14:56
až k podvazkům slib
hladkým oblázkům pevnosTi lip...krásné:) |
03.02.2012 - 13:22
Velmi pěkná:))
|
03.02.2012 - 12:52
Nádherné vstávání, křídel rovnání:))ST bez váhání!
|
03.02.2012 - 12:50
Doufejme, že loví daleko od Budějc:))ST
|
03.02.2012 - 12:38
Ano krása i v trní neztrácí na působivosti:))
|
03.02.2012 - 12:32
Marta Valenová: Já děkuji:))
|
03.02.2012 - 12:17
Děkuji...jest slovo drahé
bez něj věty bývaj nahé:( |
03.02.2012 - 12:15
Tak to tedy neee.Se mnou si se ještě nesrovnal!!Ne abys nějakou hloupoST vykonal:))Chyběl bys mnohým z nás..smrt ať veme ďas!!
|
03.02.2012 - 12:06
život je boj...ve vlnkách zlatí kapři
život je pláč, smích i smrt k němu patří:(Tak každý z nás životu to natři:))))KrásnoST! |
03.02.2012 - 11:28
To byl jen vtip..vím a rozumím..hodně dlouho jsem se starala o nemohoucího taťku:(Ve chvílích kdy si uvědomoval sám sebe, musel šíleně trpět:(
|
03.02.2012 - 11:16
proč..dnes už jsou měkoučké, hebké.)))
|
03.02.2012 - 10:48
G.P.: Taky doufám, že ten konec patří zlým dnům..potom zvonec cinky, linky zacinká...přijde radost malinká:)Děkuju:))
|


