Liška76

» registrace: 01.12.2011
» 50, žena
» děl: 74
» komentářů: 7694 / 3592
Komentáře uživatele :
03.02.2012 - 17:46
Hmmm to je hodně dobré ST:)
03.02.2012 - 17:41
Krásná srdcem
krásná duší
i bez úprav jí to sluší..víc než tuší:))
03.02.2012 - 17:12
mutil: Děkuji:))
03.02.2012 - 17:12
mutil: Zvláště ti co se rodí černí a bělaj do krásy:))Děkuji!
03.02.2012 - 15:59
Jede po tobě i přes bolest v krku..to se pozná:))
03.02.2012 - 15:20
Pardon...pevnoSTi lip..jsem byla tak unesena vůní až jsem se přeťukla:)))
03.02.2012 - 15:05
Nevzdávej:)
03.02.2012 - 15:04
Pěkné:)
03.02.2012 - 14:56
až k podvazkům slib
hladkým oblázkům
pevnosTi lip...krásné:)
03.02.2012 - 13:22
Velmi pěkná:))
03.02.2012 - 12:52
Nádherné vstávání, křídel rovnání:))ST bez váhání!
03.02.2012 - 12:50
Doufejme, že loví daleko od Budějc:))ST
03.02.2012 - 12:38
Ano krása i v trní neztrácí na působivosti:))
03.02.2012 - 12:32
Marta Valenová: Já děkuji:))
03.02.2012 - 12:17
Děkuji...jest slovo drahé
bez něj věty bývaj nahé:(
03.02.2012 - 12:15
Tak to tedy neee.Se mnou si se ještě nesrovnal!!Ne abys nějakou hloupoST vykonal:))Chyběl bys mnohým z nás..smrt ať veme ďas!!
03.02.2012 - 12:06
život je boj...ve vlnkách zlatí kapři
život je pláč, smích i smrt k němu patří:(Tak každý z nás životu to natři:))))KrásnoST!
03.02.2012 - 11:28
To byl jen vtip..vím a rozumím..hodně dlouho jsem se starala o nemohoucího taťku:(Ve chvílích kdy si uvědomoval sám sebe, musel šíleně trpět:(
03.02.2012 - 11:16
proč..dnes už jsou měkoučké, hebké.)))
03.02.2012 - 10:48
G.P.: Taky doufám, že ten konec patří zlým dnům..potom zvonec cinky, linky zacinká...přijde radost malinká:)Děkuju:))
1 ... 287|288|289|290|291|292|293|294|295 ... 385

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku