René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
25.05.2012 - 12:02
jasná, čitelná, lehce stravitelná
|
24.05.2012 - 00:02
Psavec: básněnka: labuť: dík moc za komentáře
|
22.05.2012 - 08:14
snad nebude tak zle a láska zase vyhraje
|
22.05.2012 - 08:11
hřejivé
|
22.05.2012 - 08:10
velice poetické
|
20.05.2012 - 21:55
nápadité
|
18.05.2012 - 08:03
Má to něco do sebe. Paráda.
|
18.05.2012 - 08:02
jako vodopád obrazů natřískaný poetikou. ST
|
18.05.2012 - 08:00
To můžu být klidně já
|
18.05.2012 - 07:52
zasnil jsem se
|
18.05.2012 - 07:50
jita.1965: díky Jitko!
|
18.05.2012 - 07:49
V
Y N I K A J Í C Í |
18.05.2012 - 07:48
vtipný, zeměpisno - událostně přesný
|
18.05.2012 - 07:44
zajímavé
|
17.05.2012 - 17:19
asi se taky zabouchnu do této vědy
|
17.05.2012 - 16:20
Napřed dětská zdálase mi, že ji ani nedočtu, ale závěrem jsem změnil názor. Moudré dílo,
|
16.05.2012 - 22:21
Vítej, krásně jsi se zapsala!
ST PS Ať ti to píše! |
16.05.2012 - 22:18
vtipná
|
16.05.2012 - 20:41
snad se ti to vyplní
|
14.05.2012 - 07:52
koukám, že slovenština je stále v kurzu
|


