René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
13.05.2012 - 23:38
nikam nechoď
útěk v sobě zabi utíkají srabi :) |
13.05.2012 - 22:49
neotřelé
|
13.05.2012 - 22:23
hezky poetický
|
13.05.2012 - 21:29
úplně si nejsem jist jaká je, jak se mi líbí, ale usmál jsem se
|
13.05.2012 - 21:28
dost dobrá zkratka v závěru
|
13.05.2012 - 21:26
ač nerozumím asi poslednímu verši, přece tip
|
13.05.2012 - 21:23
*
* * * hvězdám sypu zrní už vrní |
13.05.2012 - 21:19
uf, už jsem se lek, že je to tvé volání
|
13.05.2012 - 21:15
hele, neprdol tady blbiny, jsi jedinečná
|
13.05.2012 - 21:14
hravé
|
13.05.2012 - 21:14
hezkýýýý
|
13.05.2012 - 21:13
hele, Marti, je takovejch chlapů, co by ti rádi dali pusu pod třešní...
jen hlavu vzhůru |
13.05.2012 - 21:11
moudré
|
13.05.2012 - 21:10
hele. jsi ze Žatce, tak pročoak zveš básníka na víno
vem ho na pivo 3x chmelený |
13.05.2012 - 21:08
snad nebude tak zle a ráno se zas nadechneš
|
13.05.2012 - 21:06
doufám, že tě nějaká ještě zalije
|
13.05.2012 - 21:05
povzbuzující
|
13.05.2012 - 21:04
Tomáš: jakýpak starší ročníky, oba jsme hoši v nejlepších letech, s mnoha krásmi před sebou
|
13.05.2012 - 20:39
přiznám se, že jsem zatím zalíbení v této básničce nenašel
ale o to asi nejde |
13.05.2012 - 20:32
Geometrie, matika
něco mi utíká rovnice neumím básni však rozumím |


