René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
10.06.2012 - 13:11
úchvatná
10.06.2012 - 13:10
povedená
10.06.2012 - 10:29
pestrá, překvapivé a svěží části, nenudný celek.
10.06.2012 - 10:28
líbí se mi náhlé zkratky vedoucí k rýmu a tempo
10.06.2012 - 10:26
mademoiselle secret: Díky za komentář, konečně něco, do čeho se i komentátor dává celý.
Převládají tu totiž (i já často takto komentuji) komentáře typu - pěkné.
PS taky sem něco vlož, prosím, prosím, ať si můžeme zakomentovat.
10.06.2012 - 10:13
přidat se, nedá mi
plachost lesa
trýzní honce
střelami
10.06.2012 - 10:09
lepší je než toužit po údu velikém, být na stará kolena básníkem :)
09.06.2012 - 21:14
hezkýýý
09.06.2012 - 21:10
hezký!
09.06.2012 - 21:08
ghost love score
09.06.2012 - 21:05
stručné ale i tak úplné
09.06.2012 - 21:04
tys básník, ať píšeš o čemkoliv
09.06.2012 - 21:02
churry: lístky pivoněk
sypaných z košíků děvčátek
znamenají počátek
spojení boží trojice
ve čtveřici
s námi
30.05.2012 - 10:32
Vezmi si noc a řekni:
Jsi má, když netroufal jsem vzít si den
Vezmi si noc a pospíchej
Je plachá
....toto namátkou jsou moc hezké části
28.05.2012 - 23:43
tam zlíbali ji Arabi, v Izraeli Makabejci z Makabi
proč nejela do Nici? Jsou tam samí bu....
28.05.2012 - 23:38
tvoje hříčky - říčky pestra
občas taky peřeje
proudy klidné, někdy zvostra
termální, pak zas vlna nehřeje
28.05.2012 - 23:29
Smutná a černá
zdá se mi
nálada má
plazí se
po zemi
28.05.2012 - 23:24
vůbec to není špatný
takhle psát
tvé verše umí
hezky tacovat
28.05.2012 - 23:22
Přidávám se ke gratulantům a podotýkám, že tvoje poděkování mi zvedlo náladu. Má to nápad, vtip, je v tom praktická pezie, prostě ST
28.05.2012 - 23:19
Přidávám se
1 ... 432|433|434|435|436|437|438|439|440 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku