René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
13.05.2012 - 20:30
čtenářka: ahoj, asi nerozumím tvému komentáři, co mám poslat při zasmámí koho? Jestli tobě, jak to poznám, že se zrovna směješ? :)
12.05.2012 - 20:17
krkolomná zprvu zdála se mi, jak ji odkrkolomnit, na to jsem nepřišel.
takže krkolomnost beru jako nezbytnost a za vymakaný obsah chválím
12.05.2012 - 20:14
tvá báseň = kvalita
12.05.2012 - 15:35
churry: to je vynikající komentář! Jestli jsi tím myslela holubici, která po potopě přinesla ratolest do archy... tak klobouk dolů!
12.05.2012 - 00:08
Hele
proč jsi musela ty básničky vlastně stahovat?
11.05.2012 - 22:33
Kars: jsem rád, že přemýšlím vůbec nějak :)
11.05.2012 - 15:25
Hezké, citlivé, niterné, Tip

PS
napadá mě, jestli by básničce neslušelo kouknout se na rýmy: odpouštíš - modlíš, posílám - sám, které mě nepřijdou úplně čisté.
Pak by byla určitě za ST.
11.05.2012 - 07:48
Ta je!

PS
Doufám, že už taje.
10.05.2012 - 08:57
tip s vyslovením obdivu nad rozsahem díla
10.05.2012 - 08:39
drsnosrstej kokršpaněl: tak pojmout sportovně, to mě při mé hmotnosti nenapadlo.
10.05.2012 - 07:45
mistr Skácel mě také velice inspiruje
09.05.2012 - 21:58
na jazyku setrvává
silná chuť Merlotu
asi taky proto
narazil jsem do plotu
09.05.2012 - 21:56
jednoduchý a pěkný i tou jednoduchostí
09.05.2012 - 21:55
něžné
09.05.2012 - 21:53
jen holky si všimly že čichám k prstům a donesly mi guláš z konzervy ... vynikající závěr
09.05.2012 - 19:19
Líbí
09.05.2012 - 19:19
tip za obsah
09.05.2012 - 19:17
hele, na 14 let to je skvělý!!!
09.05.2012 - 19:15
asi by to šlo zhudebnit a byla by to dobrá vypalovačka
... a právě koukám do anotace, takže to asi vypalovačka bude
09.05.2012 - 09:00
taky nejsem z Ostravy
jen jsem se praštil do hlavy
a pozapomněl slušnou mluvu

teď mám v každé větě ku-vu
1 ... 435|436|437|438|439|440|441|442|443 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku