René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
29.10.2012 - 23:02
čoveče, odvážná přijde mi
|
29.10.2012 - 23:00
drobnosti tvořící velikost
|
29.10.2012 - 15:52
vidíš, já naopak metalem svoji duši hladím :-)
|
29.10.2012 - 15:35
omlouvám se za hrubku - supervýstižné
|
29.10.2012 - 13:38
Ještě se k ní vracím:
Perfektně otevřená báseň vnadnými prvními dvěma řádky. Pokračování vlaze oživuje voda v podobě páry. Ta nouze sahající po lávce dostává báseň na hlubinu. Závěr mi přijde malounko, ale fakt jen malounko níže. Asi tím více užívaným spojením - tiše sněží (i když je supervístižné). Nějak cítím (třeba blbě) že celou vzrušující zvláštnost básně nepatrně umenšuje. |
28.10.2012 - 18:19
výborná STéčková
|
28.10.2012 - 16:47
barvité
|
26.10.2012 - 13:15
mít citový vztah k posteli, chápu, proto tak vydatně chrápu
|
24.10.2012 - 09:52
vtipný
|
22.10.2012 - 19:28
velice slušně napsané
|
22.10.2012 - 19:17
dost dobrá
|
22.10.2012 - 18:37
jo su to já
|
22.10.2012 - 18:36
drsný a čtivý
|
22.10.2012 - 18:34
dobré to muselo být ráno, když poskytlo takovou inspiraci
|
22.10.2012 - 18:32
doufám, že k těm všem ukazatelům taky skáčeš, páč kdo neskáče není Čech
|
22.10.2012 - 17:48
tip za citlivosta smutek v básničce
a povzbuzení pro tebe abys hezkou lásku našla a krásné ti to psalo |
22.10.2012 - 08:09
čistá touha
|
22.10.2012 - 08:05
ani Vančura by se za taková báječná slova nestyděl
|
22.10.2012 - 07:45
uf, ty smyslnice :-)
|
21.10.2012 - 01:16
silný prvky
vlastně silný je to celý |


