René Vulkán» registrace: 01.12.2011 » 61, muž, Brno
» vzkaz
» děl: 1615 |
Komentáře uživatele :
26.11.2012 - 12:36
výborně se čte, zlehka a pohodově
|
26.11.2012 - 12:00
doufám, že splín trhající duši na kusy k tobě nepřilez
kdyby jo, a trhal, použij herkules |
26.11.2012 - 11:54
Kajuto, kurnik šopa, je to nevšední dílo, nevšední myšlenky, nevšední zpracování, nevšední témata ... tak mě napadá, že ty budeš taky nevšední :)
|
26.11.2012 - 11:13
E.T.Jane: to žito tam mám schválně. Život, zralý život mě taky napadnul. Ale sblédnul jsem se ve vzpomínce na větrné vlny na obilí.
|
26.11.2012 - 09:44
obyčejná, vtipná, postřehová - tak to má být
|
26.11.2012 - 09:42
klepy žijí
mají moc ze dne noc |
26.11.2012 - 09:40
mňamózní
|
26.11.2012 - 09:38
ono poprsí nové básně mi přijde báječný
|
26.11.2012 - 09:36
vodopádovitěspádovitá
|
26.11.2012 - 01:34
odpočinutí věčné dej mu ó Pane a světlo věčné ať mu svítí
ať odpočívá ve svatém pokoji amen |
26.11.2012 - 01:23
i já jsem přiopilý pílí tvovření
i svatovavřineckou červení |
25.11.2012 - 23:38
ponurý, i když nelítají můry
|
25.11.2012 - 23:37
něžně surové
|
23.11.2012 - 14:13
parádní!
jen mě napadlo zakončit druhou sloku - jen punc se tu nebělí ps - chápu, že obsahově to na rozdíl od tvé verze moc nesedí. Jen kvůli rýmu mě to napadlo. básnička je smozřejmě ST - éčková |
23.11.2012 - 12:17
pravda, pravda
|
20.11.2012 - 11:07
to už je odjinud
povedené však |
20.11.2012 - 11:03
ukázka kvalitní současné poezie
|
20.11.2012 - 10:55
nevšední útvar, jako sinusovka přijde mi
|
20.11.2012 - 10:53
Je prostě krásná!!!
PS nezrýmuješ v první sloce - rán a vymetá - aby to bylo ABAB? Teda, ne že by to bylo nutný. Stejně je to na ST jak když vyšije. |
19.11.2012 - 16:40
ZENITZERO666: Šalingrad děkuje a zdraví Prágl.
Jiná varianta: Největší dědina v republice (Brno) zdraví město. Ještě jiná varianta: Největší město v ČR (Brno) zdraví Prahu - vysvětlení - Praha je Kraj :-) |


