René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
06.11.2012 - 23:16
Možná je to tím, že s narůstajícím věkem jsem čím dál méně chapající, ale zješťuji, že čím dál méně rozumím, čím dál víc roste má nejistota, jestli to co myslím, že jsem pochopil, je tak.
Nicméně atmosféra je mystická a ST je na místě.
06.11.2012 - 23:10
Líbí se mi odhodlání v tvé básni
04.11.2012 - 18:15
usměje se zářivě
na batole
bohaté dvěma zuby ... paráda

vagon zamrkal rozpačitě víčky ... jakbysmet :)

jen závěru nerozumím.
Jako že vagón si přihnul z placky nafasované z MHD?

Začal číst poezii, to jo, jakože se rozjel a jeho kola ...
04.11.2012 - 08:03
taky z něj mám radost
01.11.2012 - 14:55
doufám, že máš někoho, kdo tě potěší, třeba děcka, vnoučata ...
01.11.2012 - 14:53
říkám si, jestli by se poslední slovo taky mohlo s něčím rýmovat.
ale sám nevím
01.11.2012 - 14:50
ááá tak už vím, proč je dnes u nás v Brně tak mizerně, tvoje řasy za to můžou
01.11.2012 - 14:47
Kde všude zůstala ozvěna mých stop, vypustil bych slovo mých kvůli rytmu
ale k ději je asi nutné aby stopy měla autora.

PS to je jen má dedukce nejapná, která nic nemění na tom, že báseň je ST-éčková
01.11.2012 - 14:40
hravá slova, hravě seřazena
01.11.2012 - 14:37
jen kvůli rytmu, nebylo by lepší unese místo neunese?
dějově asi ne, tam ti jde určitě o "neunese"

Ať tak nebo tak je to kouzelné, mystické, duchovní, hluboké, krásné, poetické, ...,mystické už jsem říkal? :-)
ST - éčkové
31.10.2012 - 22:54
Princezna Smutněnka: trefilas to, je to o stárnutí mé mamky
31.10.2012 - 16:47
tady přemýšlím co napsat.
nevím
30.10.2012 - 23:50
Gabkine, Gabkine
myšlenka mi nekyne
je to skoro vždycky
a tak jenom mechanicky
využiju klasiku:

V áleji v áleji
vožralci se válejí
Mají děsně vypito
to zas bude nablito
30.10.2012 - 23:37
Ty jedeš, jedna pecka za druhou!
30.10.2012 - 19:56
žití přítomného okamžiku
je nebetyčný dar
30.10.2012 - 17:10
rozhod jsem se
že vlezu za zrcadlo
abych dělal mocné činy

byly tam jen pavučiny :)
30.10.2012 - 10:55
venkovním parapetem
zazněla kopyta děšťových koní ... parádní
30.10.2012 - 10:48
Já s těma posledníma dvěma řádkama mám taky potíže - básnicky.
Dal jsem je tam z nostalgické protekce, protože, když jsem odhrnoval listí z mramorové desky, pod kterou leží můj bratranec Milan, tak právě tehdy mě to napadlo.
29.10.2012 - 23:34
zemitá, niterná
29.10.2012 - 23:15
a jéje, to byla asi bolestivá událost
1 ... 416|417|418|419|420|421|422|423|424 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku