René Vulkán

» registrace: 01.12.2011
» 61, muž, Brno
» děl: 1615
» komentářů: 9424 / 13214
Komentáře uživatele :
14.11.2012 - 09:52
Slávka:
jé, ta je
až taková rozverná
13.11.2012 - 19:00
a báseň dobrá je
žádné pomeje
:-)
13.11.2012 - 18:58
rozhodně neotřelé

např. tím opakováním rýmu

vlastně už začátek nastoluje tajemno a napětí, které nevyprchá do konce

Bavilo mě to hodně.
13.11.2012 - 18:54
dost dobrý, zdá se mi,
jen poslední dva verše mi to ruší
asi je to tím - vytuším - netuším

ale neříkám tím, že mám obecnou pravdu
13.11.2012 - 16:22
churry: vy mně mistrová nějak podstrojujete
13.11.2012 - 14:42
Zvu tě básníkem. hotovým.
Čtením si pohovím.
13.11.2012 - 14:19
má to spád a jakousi čerstvost
13.11.2012 - 13:19
Mbonita: Siorak: díky vám moc za komentář
13.11.2012 - 13:17
voslik: ahoj, dík za komentář. Doporučuji (od Orka - Marek Vácha) všechny knížky. Ale na Vánoce třeba Probouzení nebo Modlitba argentinských nocí.
12.11.2012 - 23:51
impozantně napsaná, profesionální
12.11.2012 - 23:50
fotka je betálná
básnička taky
12.11.2012 - 23:48
nevšední
12.11.2012 - 23:47
zaujímavé
12.11.2012 - 17:26
parádní kadence, jak když bičem mrská
12.11.2012 - 17:06
V
Y
N
I
K
A
J
Í
C
Í
!
!
!
12.11.2012 - 15:49
jsi kouzelník
12.11.2012 - 15:46
Báječná, třeba ta druhá sloka, ta pecka na závěr - Tvé srdce říká: neunesu.
09.11.2012 - 00:28
zajímavé, netradiční
09.11.2012 - 00:25
ve skořápce - silné tajemství na začátku, copak se uvnitř skrývá
z ptačího mechu - je tam něco něžného, měkkého
... a závěr dosvědčuje onu něžnou schovnku s nádechem podzimní melancholie

ST jako když vyšije
08.11.2012 - 08:38
Jsi geniální a báseňka je toho důkazem!!!
Mám otazník nad slokou tři, ne že by nebyla geniální.
Je geniální jinak. Svým rýmem.
1 ... 415|416|417|418|419|420|421|422|423 ... 472

© 2011 - 2026 libres.cz | Webdesign & Programming || PREMIUM účet za povídku